Наприкінці січня, в Академії L`Oreal, Марися Горобець, фаундер платформи елегантного нетворкінгу MGVC і професійний бренд, що спеціалізується на догляді за волоссям Kerastase, провели першу, в межах клубу, онлайн-зустріч у прямому ефірі.

У день зимового сонцестояння InterContinental Hotel Kyiv від самого ранку був просякнутий магією: 50 відтінків жіночої енергії наповнили фойє готелю, оточивши новорічну ялинку і рояль, за яким розчинився харизматичний Євген Хмара. Віртуоз-піаніст, який грав свого часу в Букінгемському палаці, Білому домі та на вершинах Альпійських гір, на запрошення телеведучої й засновниці VISION CLUB Марисі Горобець виступив ексклюзивно перед леді MGVC.

ЯК БУТИ ВІЧНО МОЛОДИМ, або LONGEVITY VISION BRUNCH КЛУБУ MGVC.

Врез: Головна в країні туристична виставка осені «Україна: подорожі й туризм» фізично виявилася меншою, ніж зазвичай, але віртуально — набагато більшою і, як завжди, мала успіх. Як і наші два видання — журнал і каталог турів «Міжнародний туризм», — випущені до UITM – 2021.

Головна в країні туристична виставка осені «Україна: подорожі й туризм» фізично виявилася меншою, ніж зазвичай, але віртуально — набагато більшою і, як завжди, мала успіх. Як і наші два видання — журнал і каталог турів «Міжнародний туризм», — випущені до UITM – 2021.

Сніданок у музеї, або Літопис відкриття осіннього сезону VISION CLUB Марисі Горобець