Третій Charity Vision Brunch Марисі Горобець у Відні елегантно об’єднав 50 українських Берегинь у гостинному Bristol Hotel Wien, вкотре довівши - сила в єдності! 

Листопадовий благодійний бранч Марисі Горобець об’єднав у затишній ресторації CIRCE 45 леді MGVC на Французькій Рив’єрі та надонатив понад 300 000 гривень. Зібрані під час благодійного аукціону кошти йдуть на відновлення реабілітаційної аквазони Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», якою наразі опікується БО «Благодійний фонд "МІСІЯ УКРАЇНА"».

Під час благодійного сніданку Марисі Горобець у Відні зібрали €25 000 для українських дітей, які постраждали від війни.
8 вересня в серці Відня, в легендарному Grand Hotel Vienna, пройшов довгоочікуваний Vienna Charity Breakfast by Marysya Gorobets.

Наприкінці січня, в Академії L`Oreal, Марися Горобець, фаундер платформи елегантного нетворкінгу MGVC і професійний бренд, що спеціалізується на догляді за волоссям Kerastase, провели першу, в межах клубу, онлайн-зустріч у прямому ефірі.

У день зимового сонцестояння InterContinental Hotel Kyiv від самого ранку був просякнутий магією: 50 відтінків жіночої енергії наповнили фойє готелю, оточивши новорічну ялинку і рояль, за яким розчинився харизматичний Євген Хмара. Віртуоз-піаніст, який грав свого часу в Букінгемському палаці, Білому домі та на вершинах Альпійських гір, на запрошення телеведучої й засновниці VISION CLUB Марисі Горобець виступив ексклюзивно перед леді MGVC.