Під час благодійного сніданку Марисі Горобець у Відні зібрали €25 000 для українських дітей, які постраждали від війни.
8 вересня в серці Відня, в легендарному Grand Hotel Vienna, пройшов довгоочікуваний Vienna Charity Breakfast by Marysya Gorobets.


Під «Чорнобривці» у виконанні піаніста-віртуоза Дениса Драгана MGVC (клуб елегантного нетворкінгу) об’єднав українок з Австрії та всієї Європи.
Разом із Наталею Сивак, засновницею Благодійного фонду «МАМА плюс Я», Марися провела благодійний аукціон та представила шість історій фонду, на які, власне, збиралися кошти.
Із семи лотів було зібрано €15 000.


Лотами були:
• футболка PEACE від німецького дизайнера і стиліста Франка Вільде, який з перших днів війни у своїх соцмережах щодня виставляє стильні жовто-блакитні образи на підтримку України;
• картина від ARTRAMUS, яку особисто представила посол доброї волі WhiteRibbonUA, художниця Тетяна Рамус;
• лот-подорож від YANA Luxury Travel;
• футболки з колекції OBERIG від MRIYA.org;
• літачок «МРІЯ» від KIDDISVIT;
• картина від Ганни Кириченко;
• ваза від компанії FIORI, яка окрім лоту надала донат і прикрасила флористично сніданок соняшниками та волошками.


Після музичного перформансу від мультинаціонального віденського ансамблю «Тріо Іммерсіо», було проголошено про ще один вагомий донат від американського благодійного фонду RTQ (Refuse to Quit), місія якого – підтримувати найуразливіші верстви населення – жінок і дітей.
«Завдяки Марисі Горобець я дізналася про потреби фонду «МАМА плюс Я», а тому одразу ж передала запит засновникам RTQ, і сьогодні на Vienna Charity Breakfast ми хочемо передати $10 000 на допомогу сиротам і дітям з інвалідністю», – оголосила представник фонду RTQ Наталія Лук’янова, яка від початку війни активно волонтерила у благодійному фонді Daruieste Viata в Бухаресті, координуючи поставки медичної допомоги на загальну суму близько 1 млн євро. Волонтерство стало новим етапом у житті Наталії, адже до війни вона займалася залученням іноземних інвестицій у сектор нерухомості.


Ходять чутки, що Vienna Charity Breakfast організаційно Марисі дався нелегко, проте за три дні їй таки вдалося все владнати та організувати захід на найвищому рівні й показати головне – вражаючий результат!
«У моєму житті я часто була свідком див, які змінювали моє уявлення про світ. Тому можу сказати тільки одне: це можливо, якщо людина займається Божою справою, а те, що вона робить, дійсно є необхідним суспільству, якщо вона докладає до справи чимало зусиль і не опускає руки, що б не відбувалося. Бог бачить людей, які, незважаючи ні на що, не зупиняються на шляху до великої місії.
Ми можемо щось приховати від інших людей, але ніколи не сховаємося від самих себе і від Бога. Якщо ми докладаємо зусиль заради великої справи, доля завжди дарує нам підтримку. Але це можливо тільки в тому випадку, коли це дійсно на благо!» – зазначила Наталя Сивак, засновниця благодійного фонду «МАМА плюс Я».


«Я вдячна кожному з вас і сьогодні надзвичайно щаслива, що клуб продовжує виконувати свою місію. Connecting Visions об’єднує навколо себе людей з великим серцем, як українців так і іноземців, які хочуть допомагати Україні в цей надважкий період. Наголошую, що всі кошти з аукціону та донати, які зібрані під час нашого благодійного сніданку, будуть спрямовані на потреби Благодійного фонду «МАМА плюс Я», який уже 15 років, і особливо під час війни, допомагає українським дітям. Я продовжую працювати на культурно-дипломатичному фронті та оголошую про серію благодійних зустрічей в Європі!» – резюмувала Марися Горобець.
З початку війни в Україні це була перша офлайн-зустріч клубу, яка цього разу об’єднала 35 небайдужих леді з MGVC.
Нагадаємо, що міжнародна платформа елегантного нетворкінгу, яка заснована Марисею Горобець у 2017 році, на сьогодні об’єднує понад 250 леді з України та Європи.