Розташований у передгір’ї українських Карпат, серед краси та свіжості лісу, подалі від міської метушні, санаторний комплекс «Де­­ренівська Купіль» — ідеальний варіант для відновлення душі й тіла.

Врез: Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.
Країна: Німеччина

Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.

Врез: Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.
Автор: Наталія Михайлова

Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.

Врез: 5 років, 200 міст, 17 країн, 3 континенти, 1300 згадок в іноземній пресі — це про гастролі хору часів УНР. Саме завдяки їм світ чарують різдвяні звуки неповторного «Щедрика» і культової «Carol of the Bells».
Автор: Тіна Пересунько

5 років, 200 міст, 17 країн, 3 континенти, 1300 згадок в іноземній пресі — це про гастролі хору часів УНР. Саме завдяки їм світ чарують різдвяні звуки неповторного «Щедрика» і культової «Carol of the Bells».

Врез: Кожен стереотип заслуговує бути розвінчаним. У пересічній  уяві Кіпр – це насамперед море, пальми і коктейль на пляжі, а відпочинок тут «припнутий» до масових відпусток і календарного літа. Але це далеко не так.
Країна: Кіпр
Автор: Юлія Косинська
Фотограф: Юлія Косинська

Кожен стереотип заслуговує бути розвінчаним. У пересічній  уяві Кіпр – це насамперед море, пальми і коктейль на пляжі, а відпочинок тут «припнутий» до масових відпусток і календарного літа. Але це далеко не так.