Країна: Австрія
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець, Paznaun Ischgl TB

«Relax... if you can!» — «Розслабся.., якщо зможеш!». Так на австрійському курорті Ішгль жартують із гостями. На запрошення міністерства туризму землі Тироль я спробувала розслабитися на три дні. Та коли перед тобою 239 кілометрів білосніжних трас і цілий букет розваг apres ski, це непросто, скажу я вам.

Врез: До свого 15-річчя популярний застосунок «Google Maps» вручив найкращим туристичним атракціям символічні «Золоті наконечники». У Польщі таких позначок виявилось аж 16, по одному в кожному воєводстві.
Країна: Польща
Автор: Мирослава КРУК
Фотограф: Польська туристична організація

До свого 15-річчя популярний застосунок «Google Maps» вручив найкращим туристичним атракціям символічні «Золоті наконечники». У Польщі таких позначок виявилось аж 16, по одному в кожному воєводстві.

Врез: Далека, пристрасна й таємнича Арентина вабить непізнаними насолодами. Одна з таких — славетні вина, виплекані по той бік екватора, в іншій півкулі планети.
Країна: Аргентина

Далека, пристрасна й таємнича Арентина вабить непізнаними насолодами. Одна з таких — славетні вина, виплекані по той бік екватора, в іншій півкулі планети.

Врез: На Кіпрі є чим себе зайняти, якщо навіть не дуже любиш вилежуватися на пляжі. І найперше — дайвінгом! що тут цікавого під водою? Це ж Середземка, а не Червоне море. Не сумнівайтесь, острів приємно здивує!
Країна: Кіпр
Автор: Андрій Некрасов
Фотограф: Андрій Некрасов

На Кіпрі є чим себе зайняти, якщо навіть не дуже любиш вилежуватися на пляжі. І найперше — дайвінгом! що тут цікавого під водою? Це ж Середземка, а не Червоне море. Не сумнівайтесь, острів приємно здивує!

Врез: Країна насичена неймовірними цікавинами і дивами. Лише один факт: науковці вважають її найперспективнішою в Європі для пошуку історичних скарбів.
Країна: Болгарія
Автор: Ірина Горобець
Фотограф: Ірина Горобець

Країна насичена неймовірними цікавинами і дивами. Лише один факт: науковці вважають її найперспективнішою в Європі для пошуку історичних скарбів.