Врез: Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.
Країна: Німеччина

Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.

Врез: Хорошого самопочуття в новому 2022 році бажає Анна ВЕГЕН — кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» у німецькому місті Ессен.
Країна: Німеччина

Хорошого самопочуття в новому 2022 році бажає Анна ВЕГЕН — кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» у німецькому місті Ессен.

Врез: Провідна експертка з організації лікування іноземних пацієнтів у цій країні розповідає про можливості німецького медичного туризму для наших співвітчизників.
Країна: Німеччина

Провідна експертка з організації лікування іноземних пацієнтів у цій країні розповідає про можливості німецького медичного туризму для наших співвітчизників.

Врез: Про рівень медичних послуг у Німеччині розповідає Анна ВЕГЕН — лікарка,кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» в місті Ессен (ФРН).
Країна: Німеччина

Про рівень медичних послуг у Німеччині розповідає Анна ВЕГЕН — лікарка,кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» в місті Ессен (ФРН).

Врез: Гарного самопочуття бажає Анна ВЕГЕН — лікарка, кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» у німецькому місті Ессен. Задля нашого здоров’я там залучають усі можливості німецької медицини.
Країна: Німеччина

Гарного самопочуття бажає Анна ВЕГЕН — лікарка, кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» у німецькому місті Ессен. Задля нашого здоров’я там залучають усі можливості німецької медицини.