Листопадовий благодійний бранч Марисі Горобець об’єднав у затишній ресторації CIRCE 45 леді MGVC на Французькій Рив’єрі та надонатив понад 300 000 гривень. Зібрані під час благодійного аукціону кошти йдуть на відновлення реабілітаційної аквазони Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», якою наразі опікується БО «Благодійний фонд "МІСІЯ УКРАЇНА"».

Про створення благодійного фонду фаундер клубу MGVC оголосила під час бранчу, у свій день народження, що стало символічним зародженням тепер уже офіційної благодійної місії Марисі та її партнерів на культурно-дипломатичному фронті, який команда захищає з перших днів війни.
Об’єднавшись символічно в коло жіночої сили під спів української Едіт Піаф – Вікторії Васалатій, леді та гості MGVC долучилися до благодійного аукціону. Його Марися Горобець провела з найкращими українськими мисткинями, які особисто представили свої лоти-творіння, – дизайнером бренду LONA PRIST Альоною Пріст, художницею та дизайнером бренду DOLYA Ольгою Дворянською, дизайнером бренду THE BODY WEAR Марією Яслинською та ювеліром Юлею Пугач.


Для благодійної місії свої лоти також надали дизайнер Яся Міночкіна, фотограф @zavilinskaya_portrait і художниця Марія Ціпов’яз.
Під час самого бранчу, який пройшов open air із фантастичним видом на Французьку Рив’єру, музичним дарунком став виступ сонячної Вікторії Васалатій. А на десерт, як годиться в день народження, кондитер Тома Собко презентувала іменинниці білосніжний торт-шедевр від @sugarylab_cakestudio!
Листопадовий бранч став продовженням культурно-соціальної місії клубу MGVC щодо об’єднання українців у Європі та допомоги тим, хто нині її найбільше потребує.


Грудневий бранч пройде 15 грудня в елегантному Відні. Нагадаємо, що у вересні під час Vienna Charity Breakfast клубом MGVC було зібрано €25 000 і передано БФ «МАМА плюс Я».
Благодійний вечір «Тріумф добра» за ініціативи фонду пройде 27 листопада у GRAND HOTEL VIENNA. Співведучою стане фаундер MGVC, телеведуча Марися Горобець.

Фото Марі Варека