Третій Charity Vision Brunch Марисі Горобець у Відні елегантно об’єднав 50 українських Берегинь у гостинному Bristol Hotel Wien, вкотре довівши - сила в єдності! 

В меню березневого бранчу - виступ легендарного піаніста віртуоза Євгена Хмари та поетична сповідь - дебют витонченої Lastivka, панельний vision talk з експертами української клініки Grace, яка весною гостинно відкрила свої двері у серці Відня, оперний спів Амадеї Едельвайс та власне благодіний аукціон, який зібрав 3000€! 

Усі кошти з аукціону передано на підтримку проекту Оксани Королович та ГО Lagerta «Жінки загиблих героїв».
Благодійна допомога та підтримка впродовж року буде направлена на забезпечення комплексної психологічної та юридичної допомоги жінкам, чиї чоловіки загинули на війні. Про звіт проекту - на сайті БФ “MISSION UKRAINE”

Марися Горобець: «Сьогодні кожен ON MISSION, кожен на своєму фронті (культурному, дипломатичному, медичному, економічному, мистецькому, материнському…) наближає Україну до Перемоги! Вдячна сердечно кожному, хто долучився до нашого Vienna Charity Vision Brunch, а українським брендам дякую вкотре за те, що своєю творчістью допомагаєте в нашій спільній місії - підтримка постраждалих дітей та жінок». 

Ходять чутки, що квітневий благодійний бранч пройде у Лондоні - слідкуймо за анонсами!