«Я його спіймала!» — із захватом зізналася фаундер MGVC Марися Горобець, представляючи генетично харизматичного дослідника довголіття та найочікуванішого vision guest жовтневого бранча клубу Олександра Коляду.

Вчений-генетик щойно повернувся з експедиції на острів Ікарія — «блакитної зони», місця, де живе найбільша кількість людей-довгожителів, і буквально на пару днів затримався в столиці перед стартом його «Школи довголіття» в Буковелі.
Незважаючи на шалений графік, Олександр не зміг відмовити Марисі. Вдруге, між іншим, адже вперше на платформі елегантного нетворкінгу пан Коляда виступав іще в січні 2019-го!


Цього разу LONGEVITY VISION BRUNCH, після вересневого «бранча в музеї», пройшов в інституті клітинної терапії TILA CLINIC під гостинним патронажем лікаря-терапевта, експерта з anti age Марії Матюшик.
«Є три ключові складові в запобіганні старінню: фізіологічна (їжа, спорт, сон), фармакологічна (чарівна пігулка) та генно-інженерна (наше майбутнє)…» — структурує управляюча TILA CLINIC на своїй сторінці в «Інстаграм», поки генетик Коляда предметно розбирає їх «на клітинки» під час свого vision talk.
«Якщо ви засипаєте перед телефоном чи телевізором, то вдвічі частіше страждаєте серцево-судинними захворюваннями і схильні до ризику онкологічних захворювань», — оперативно нотує за вченим Олена Жупікова, фаундер Global Inspiring Forum.

Серйозність теми бранча Олександр вправно розбавляє гострим науковим гумором: «Довгожителі у світі — це зазвичай жінки.., бо в них немає дружин! 🤣 Також пам’ятаємо, що необхідна для людини доза алкоголю — 0 мл/кг 🥂🤪». За сказане учасниці піднімають healthy-смузі із зелених овочів та фруктів. Далі — ще смачніше та корисніше: щупальці восьминога з бататом. «Октопус у меню — не випадково: високий вміст у ньому цинку впливає на уповільнення старіння шкіри», — наголосив шеф-кухар TILA CLINIC, який ексклюзивно розробив меню LONGEVITY VISION BRUNCH для учасниць клубу.
«Немає чарівної пігулки, яка врятує всіх! Ви краще за мене знаєте, що потрібно їсти менше смаженого та мʼяса, а побільше овочів і фруктів, багато рухатися та частіше посміхатись. Але ці прості істини мало кому подобаються, бо це не з усіма працює. Обов’язковим є індивідуальний підхід!» — наголошує дослідник довголіття.

Команда MGVC уже чотири роки дбає про індивідуальний підхід в усьому, а надто про те, що стосується здоров’я учасниць клубу.
LONGEVITY VISION BRUNCH не став винятком — за традицією, кожна з учасниць отримала сертифікат від healthy-партнера — компанії DEUTSCH MEDIC, лідера в медичному туризмі Німеччини. Серед beauty-нововведень на платформі елегантного нетворкінгу — консультація трихолога від KERASTASE, компанії, яка понад 60 років опікується красою жіночого волосся. Кожна леді MGVC отримала індивідуальний догляд — набір для свого волосся, а для обличчя — інноваційну ензимну пудру від SFERANGS. Best-seller був презентований кожній учасниці особисто Оленою Купіною, офіційним представником корейської косметики в Україні. Must have цього продукту в арсеналі кожної леді підтвердила beauty trendsetter Ельміра Мехтієва. Від фаундера EKA BEAUTY — головного постачальника «рожевої нафти» в Україні — учасниці бранчу отримали цілий барель beauty-подарунків!

Інноваційний healthy-простір, між іншим, приймав учасниць платформи елегантного нетворкінгу вже вдруге. А з огляду на затребуваність тем про здоров’я та довголіття, відчуваємо, що далеко не востаннє!
«Уникнути старіння поки що не вдасться. Так, вчені планують до 2035 року випустити пігулку, яка зможе уповільнити старіння, але не запобігти йому. Тож у найближчі 14 років нам потрібно самим турбуватися про свої красу і молодість… Позитивний настрій, відчуття щастя і гармонії, вміння радіти простим речам, мислення в оптимістичному напрямі — усе це точно покращить якість нашого життя», — резюмує у своєму інста психолог Надія Хрущ, щаслива власниця суперпризу від TILA CLINIC — триденної програми повного відновлення.
Отже, зустрічаємо захід і схід сонця, дотримуємося режиму сну, нівелюємо стрес, ходимо часто в баню, а ще частіше — на сніданки та бранчі до Марисі Горобець, вживаємо 0 мл алкоголю… Але це не точно :)