Країна: Україна
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Назарій Кривошеєв, Марися Горобець

Я задивлялася на нього ще влітку, стоячи на Говерлі. Це було кохання з першого погляду. Він запросив мене на побачення аж у листопаді. Як виявилося, не одну мене, а цілий #DermacollaCamp...

Я задивлялася на нього ще влітку, стоячи на Говерлі. Ми тоді з дівчатами вибралися на «маківку України», аби провести vision talk з Іриною Галай — першою українкою, що підкорила Еверест. Хоч і на відстані, проте від його рельєфів пашіло мужністю й невимовним магнетизмом. Це було кохання з першого погляду. Він запросив мене на побачення аж у листопаді. Як виявилося, не одну мене, а цілий #DermacollaCamp... Було не до ревнощів — так жадібно я давно не чекала на зустріч. І ось він нарешті навпроти — в усій своїй величі. Від його зросту в мене паморочилось у голові, а обличчя заливалося сором’язливим рум'янцем. «Зважай Марисю, він із характером, місцями надскладний», — попереджали мене подруги. Але від того ще дужче калатало моє серце, і я безповоротно закохалась у його холодну непідступність. Звали його Петрос. Його вершина здіймалася над Карпатами…


Як бачите, гори відкривають творчі чакри й надихають на романтичний настрій. Може, почати писати гірські романи?!
Я цілком серйозно, гори — то любов! А надто коли йдеться про наші Українські Карпати. І я десь навіть вдячна містеру Ковіду за те, що світовий локдаун звернув мою мандрівничу увагу на внутрішні туристичні ресурси країни й тим самим розпочав мій палкий роман із горами.


Підкорити 2020-метрового легіня на ім’я Петрос саме у 2020 році — це була моя мрія. Вона стала дійсністю завдяки завзятій команді «Dermacolla Camp» та її музі — Ірині Галай. Альпіністи кажуть, що вершин не підкорюють, на них сходять. Але для мене це сходження стало підкоренням — себе!


Крок — вдих, крок — видих, крок — поглядом охоплюєш фантастичної краси зимові краєвиди, видих — ловиш емоції щасливих людей, що поруч. Крок — вдих, усміхаєшся на камеру фотографа Назара, видих — краєм вуха вловлюєш чергову гірську байку від гіда Богдана... І ось нарешті перед нами виростає засніжений хрест — символ четвертої за висотою гори після Говерли.


Кам’яніють од вітру та морозу руки, намагаючись зняти stories. Пригадується, що назва вершини походить від румунського «petros» і означає «камінь».


Щоб не перетворитися на камінь, ліпше рухатись або ж... стати на гвіздки! Останнє стало реальністю у виконанні Юлі Суворової, майстра з медитації та гвіздкостояння. На тлі хреста — напівоголена «розіп’ята» жінка, такого Петрос іще не бачив. Наш CAMP — теж. Відтепер медитація на гвіздках є в моєму wish list, а побачення на скеледромі — must have.


«Ну, це якщо роман із горами в тебе всерйоз і надовго», — зауважила Галай. Вона саме планує одну з найнебезпечніших гірських експедицій у Таджикистан. Нас, стартаперів альпінізму, туди не беруть, а ось до інших гірських пригод DERMACOLLA CAMP — welcome! Наприклад, до Непалу у березні 2021-го. Гайда?

#followmeto #petros #visitukraine #dermacolla #dermacollabeautycamp #карпати #mustvisit #горикличуть #журналміжнароднийтуризм #travelinfluencer #travelwithmarysyagorobetsMarysya Gorobets
#MC #TVhost #TavelInfluencer