Врез: «MarbellaClubHotel» розташований на південному іспанському курорті Марбелья, посеред її престижної «золотої милі». Це один із найкращих відпочинкових і оздоровчих комплексів Європи.
Країна: Іспанія

Історія готелю почалася 1946 року, коли іспан­ський принц Альфонсо придбав тут маєток. Гос­тей було стільки, що особиста резиденція пере­росла у привілейований клуб, а потім — і в першо­класний готель. Цей райський куточок на Коста-дель-Соль залишається улюбленим місцем еліти. Одрі Хепберн, Кері Грант, Грейс Келлі, принце­са Діана, Омар Шариф, Майкл Кейн, Ричард Бертон, Стинг, Род Стюарт, Антоніо Бандерас, Мелані Гріффітс — усі вони гідно оцінили принади «MarbellaClub».
Цілорічно відкритий готель входить до асоціа­ції «The Leading Hotels of the World». Розкішні номери та «люкси», вілли у традиційному анда­лузькому стилі оточені субтропічними садами. Є 2 відкриті басейни з підігріванням, 10 тенісних кортів і 4 корти для падл-тенісу, спортзал, гале­рея бутиків, центр верхової їзди та дизайнерське гольф-поле на 18 лунок. Запрошують 6 барів і ресторанів, знаних на всю курортну Марбелью.
Але насамперед «MarbellaClub» відомий своїми велнес-програмами. Натхненні унікальними властивостями Середземного моря, вони включають фізичні навантаження, правильне харчу­вання й естет-процедури. Таласо- і спа-ритуали в сучасному ком­плексі «ThalassoSpa» площею 800 кв. м доповнюються холістич­ними програмами, розробленими командою медиків і терапевтів «HolisticStudio».

Оновлені нещодавно програми поєднують середземномор­ську культуру, сучасні досягнення у сфері здорового способу жит­тя і традиційні методи лікування. Вони розроблені на основі чо­тирьох фундаментальних елементів: природи, здоров’я, пошуку нових можливостей і натхнення. Кожна програма, залежно від індивідуальних потреб гостя, включає медичні послуги, майстер-класи, здорове харчування, медичні, холістичні й терапевтичні процедури, таласотерапію. Програми на 1–2 ночі називаються «Відкриття», на 4 — «Усамітнення», а на 7 ночей — «Повне зану­рення». Можна обрати такі: «Середземноморський стиль життя», «Очищення», «Підготовка тіла до пляжу», «Спокій і поліпшення сну», «Оптимальний фітнес і енергія». Аспектам фізичного, розумового та емоційного здоров’я приділяється однакова увага.
Оздоровче меню доступне в кожному ресторані й навіть у міні-барах номерів. Його спеціально для готелю розробила відомий британський дієтолог Аманда Гамільтон.
Приїжджайте родиною. У величезному (5000 кв. м) дитя­чому клубі можна залишити дітей хоч на весь день. Серед ін­шого тут їх навчать швидко і весело готувати корисні страви.
«MarbellaClubHotel» — одне з небагатьох місць у світі, що дає змогу поєднати сімейний відпочинок елітарного рівня з повним зануренням у wellness.


www.marbellaclub.com