Врез: Елегантність, бездоганність, елітарність завжди вирізняли «Grand Hotel Trieste & Victoria» на італійському курорті Абано–Терме. А віднедавна готель упізнають ще й за «Білим спа».
Країна: Італія

Абано-Терме, що неподалік від Падуї та Венеції, є найбільшим термальним ра­йоном Європи. Тут лікувалися ще давньо­римські аристократи. Нині він має чудову інфраструктуру комфорту і вишуканос­ті. Її окраса — 5- і 4-зіркові готелі мережі «GB Thermае Hotels».


П’ятизірковий «Grand Hotel Trieste & Victoria» у стилі «belle еpoque» височить над променадом Абано-Терме, серед влас­ного парку. Гостей вражають казкові інтер’єри, а з тераси відкривається краєвид міста. Розслаблений відпочинок доповню­ють гастрономічні пропозиції найвищого класу. Заклад відсвяткував свій 100-річний ювілей, пройшовши повну реновацію й відкривши новий термальний басейн «Сісі» (тепер таких басейнів тут 5).
«Trieste & Victoria» запрошує в царство унікальних мультисенсорних ритуалів ін­новаційного центру «White Spa». Терми і велнес ідеально поєднуються в регенераційних програмах із застосуванням грязей і сольової бром-йодистої термальної води. Бездоганний білий колір є символом «White Spa» і втіленням чистоти як основного критерію ексклюзивності цент­ру. Ви можете випробувати нові вишукані спа-ритуали в шикар­ній обстановці стилю «chic & cool». Тут усе не випадкове: розміри приміщень і меблів, освітлення, колірна гама і музика на ваш смак.


У «White Spa» широко застосовують лікувальну глину: жовту — для детоксикації, червону — для омолодження, синю — для вихо­ду енергії, зелену — для релаксації. Є глина для корекції стегон, сідниць, живота, обличчя...
Під час ритуалу «Belle Epoque» відчуєте запах бурштину. «Бахус» — процедура з виноградом і ресвератролом. Не пропустіть програми «Luxury Silver Face» для нового сяяння вашої молодості. Ясминотерапія — це якщо жадаєте глибокого розслаблення…
До речі, продовжуючи концепцію бездоганної чистоти, у готе­лі створили кілька номерів у мінімалістичному стилі «White».


Центр «5 Senses Spa» стимулює чуття людини: освітлення й оздоблення тішать око, аромати Сходу стимулюють нюх, вправ­ні дотики рук догоджають шкірі, прекрасна музика активізує слух, а делікатеси несуть смакову насолоду.
«Grand Hotel Trieste & Victoria» та «White Spa», білий рай Абано, оновлять ваше відчуття світу!www.gbhotelsabano.it