Врез: Спа–готель «Thermae Sylla Spa Wellness» на грецькому острові Евія пропонує лікування, розкіш і домашню атмосферу. До одного з найкращих спа світу прямуйте просто в хатньому халаті!
Країна: Греція

Славетний готель чекає на мальовничому курор­ті Едипсус. Про чудодійні властивості його вод пи­сали Аристотель, Страбон і Плутарх. Нині завдяки «Thermae Sylla Spa Wellness Hotel» цей куточок Гре­ції дарує античне здоров’я та всі сучасні курортні насолоди. Готель багато разів входив до топ-10 най­кращих у світі оздоровчих центрів категорії «Medical, Thermal & Spa Welness Hotel», він єдиний у Греції належить до ESPA — Європейської спа-асоціації.
«Thermae Sylla» розташований за дві з половиною години їзди від міжнародного аеропорту Афін. Туди можна замовити трансфер поромом через найсині­ше у світі море або автомобілем через столицю остро­ва Евія (чи Евбея) — стародавню Халкіду.


Велична будівля в неокласичному стилі оточена термальними басейнами. Зведена ще наприкінці ХІХ століття, вона приймала таких славетних осіб, як Аристотель Онасіс, Марія Каллас, Вінстон Черчилль, Омар Шариф, Грета Гарбо… І кожному з них дару­вала відпочинок душі й тіла. Подарує і вам.
Відпустка у «Thermae Sylla Spa Wellness Hotel» — ідеальна за всіма параметрами. Тут 105 класних но­мерів, включаючи сьюти. Оздоровлення відбувати­меться в усіх аспектах вашого відпочинку, в тому числі й у гастрономічному плані. Два вишукані рес­торани запропонують здорові страви з продуктів най­вищої якості від місцевих фермерів, а шеф-кухарі продемонструють, що таке смакотерапія.


Та головне, що приваблює сюди вибагливих гос­тей з усіх усюд, — це лікувальні води і грязі. Вони відо­мі своїм чудодійним впливом на кістково-м’я­зову сис­тему та здатністю розслаблювати весь орга­нізм. Тут лікують ревматичні патології, артрити, хро­нічні за­палення та інші недуги опорно-рухового апарату, а також мігрені, шкірні та гінекологічні захворювання.
Вода має такі властивості завдяки вмісту заліза, кальцію та магнію. Гарячі джерела б’ють із-під землі з глибини 3000 метрів, у тому числі просто на тери­торії готельного комплексу. Постійна температура води взимку й улітку: до 32°C — у відкритому басей­ні (50% термальної води й 50% морської) та до 34°C — у критому (100% термальної води).


Цілющі грязі Едипсоса є надійним способом по­легшити болі в кістках і суглобах.
У «Thermae Sylla Spa Wellness Hotel» ви потішите себе сучасними велнес-процедурами. Спа-центр до­волі масштабний і займає 2000 квадратних метрів. У ньому вам запропонують на вибір понад 100 видів процедур і спеціальних оздоровчих програм, у тому числі курси антистресу, детоксикації та схуднення. Велнес у «Thermae Sylla» передбачає масажі, догляд за шкірою обличчя, процедури із застосуванням лі­кувальних грязей.
Поєднання максимального комфорту і термаль­ної сили — це «Thermae Sylla»!www.thermaesylla.gr