Врез: На мальовничому узбережжі Іспанії завдяки оригінальній концепції «SHA Wellness Clinic» вас оздоровлять і навчать, як жити так, щоб тіло радувало душу, а ви відчували себе в гармонії зі світом.
Країна: Іспанія

Із першого погляду цю диво-клініку нізащо не назвеш медуста­новою. Скоріше, це курорт. Розташована вона на березі Середзем­ного моря, серед 5000 гектарів природного парку «Сьєрра-Елада». Всесвітня організація охорони здоров’я оцінила тутешній клімат як один із найсприятливіших на планеті. Чарують пейзажі та іспан­ські містечка, такі як Альтеа з її храмом під синьою черепицею. Місце напрочуд гармонійне.


«Здоров’я — не просто відсутність симптомів захворювання, а ще й відчуття життєвої енергії, гармонії тіла, розуму й духу». Для клініки «SHA Wellness» це твердження перетворилося на оздоровчу концепцію. «Метод SHA» включає здорову їжу, натуральні терапії, досягнення внутрішньої рівноваги, генетичну медицину, омоло­дження, естетмедицину, фітнес, когнітивну стимуляцію (набуття нових навичок на гастрономічних, мистецьких та інших майстер-класах) і як результат усього цього — зміну способу життя в бік здо­ров’я, врівноваженості та позитивного мислення. Застосування всіх цих технік водночас під чуйним керівництвом власних і запро­шених провідних експертів дає значно стійкіший ефект, ніж кожна з них окремо.


Велику увагу у велнес-клініці приділяють системі харчування на засадах макробіотичної дієти. Це похідна східної філософії, побудованої на принципі «інь та ян» — рівноваги між нашим внутріш­нім світом і зовнішнім оточенням, фізичною та розумовою діяльністю, їжею рослинного і тваринного походження тощо. За цим ученням багато хвороб виникають через дисбаланс енергій в орга­нізмі, які залежать від місця проживання, клімату й особливостей фізіології конкретної людини. Відновити баланс можна, зокрема, завдяки підібраним продуктам харчування, дотриманню певних способів приготування їжі та правил її вживання. Крім цього, для активізації прихованих сил організму система SHA активно використовує потенціал акупунктури, шиацу, йоги, чи-кунг, тай-чи, ватсу, фізіотерапії, сміхотерапії, рефлексології, моксібусті­он та рейкі.


Над створенням «методу SHA» працювали такі відомі світові експерти, як Мічіо Куші — «батько» макробіотики. Він довгі роки очолював Всесвітню асоціацію натуральної терапії та висту­пав консультантом у багатьох міжнародних організаціях. Завдя­ки стилю життя, який пропагував пан Куші, багато людей позбу­лися страшних недуг.
Непереборна цілюща сила, закладена в макробіотичній дієті, й спричинила виникнення SHA-клініки. Свого часу засновники комплексу самі пережили майже трагічну історію. Коли один із членів родини захворів на рак, сучасна медицина виявилася без­силою, і тільки завдяки випадковому повороту долі, знайомству з паном Куші та повній зміні стилю життя все закінчилося щасливо. Маючи такий досвід, пан Альфредо Батальер Пар’єтті, ни­ні власник і президент SHA, вирішив створити велнес-кліні­ку та допомагати людям у досягненні гармонії.


У нас слово «клініка» часто асоціюється із сірою холодною лікарнею — картинка, пов’язана зі стереотипами пострадянської медицини. Насправді «SHA Wellness Clinic» — це чудовий сучас­ний комплекс, спроектований визнаним архітектором Карлосом Жиральді. Оаза здоров’я та комфорту включає близько 100 сью­тів площею від 80 до 320 квадратних метрів, ресторан, каскадні басейни, спа площею понад 2000 квадратних метрів. Тут повсю­ди панує дуже тепла і домашня атмосфера, яка допомагає повніс­тю розслабитись.


У спа-центрі SHA можна сповна відчути ефект терапевтичних басейнів, гідромасажних ліжок і басейну з крижаною водою, по­ходити по камінню, відвідати тепідаріум, сауну, побувати у спеціальних зонах релаксації, оточених дзен-буддійським садом. Фантастичні відчуття чекають у флотаріумі, де вода сама тримає вас, як цілюще Мертве море. До ваших послуг — масажі із застосуванням різних технік. Усі процедури поєднуються з музичною терапією.
У зоні лікувальних процедур пропонують найрізноманітніші види лікування та косметичних маніпуляцій на основі природних засобів. Серед іншого тут уповільнюють вікові процеси в орга­нізмі та реактивують його оздоровчий потенціал. Це передбачає індивідуальне генетичне дослідження, що дає змогу відновити роботу організму на клітинному рівні та вивести залишки шкід­ливих речовин. Також у цій зоні SHA поліпшують стан серцево-судинної системи пацієнтів, проводять профілактику атероскле­розу і тромбозів, налагоджують обмін речовин у кістковій ткани­ні та лікують остеопороз, оздоровлюють і омолоджують шкіру, долають перевтому.


Значну увагу в клініці приділяють відновленню сну як запору­ки міцного здоров’я. Тут допомагають подолати потяг до паління.
Дієта, яку пропагує SHA, є дуже комфортною, дотримуватись її нескладно. В ресторані «SHA Shamadi» вам запропонують ви­шукані страви сучасної макробіотичної кухні, які приготовлені виключно на основі органічних продуктів і поєднують переваги середземноморської та японської гастрономії. Корисна кухня перейшла у розряд високої. Аби опанувати премудрощі системи SHA та зробити свою макробіотичну дієту смачною, під час перебування в оздоровчому комплексі ви можете взяти участь в особливому майстер-класі.
І головне, чого вам не запропонує ніяка звичайна клініка, — це навчання здорового способу життя з урахуванням вашої інди­відуальності, вироблення звички жити правильно. Ви поверне­тесь із «SHA Wellness Clinic» новою людиною — здоровішою, кращою і щасливішою.  


www.shawellnessclinic.com