Країна: Австрія
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець, Oetztal Tourismus

Агент Горобець прибув у Зельден @soelden.official, злетів на висоту 3040 метрів над рівнем моря і вчасно потрапив на допрем’єрне відкриття кінематографічної інсталяції @007ELEMENTS JAMES BOND CINEMATIC INSTALLATION. Перші враження: WOW! Вмонтована у печеру інсталяція на 1300 кв. м, ультрасучасне технічне обладнання й альпійська природа захоплюють усі органи чуття і занурюють у світ 007. Мурахи по тілу від масштабності, інтерактивності... і трохи від того, що тут, на горі Гайслахкоголь (тільки спецагенти ладні вимовити), таки морозно, навіть улітку. Добре, що хоч білосніжні кепі видали журналістському десанту! Однозначно, в лижному костюмі (в ідеалі #Bogner007, який ексклюзивно випустили тільки у Зельдені) тут буде максимально комфортно, ба навіть спекотно, враховуючи «чорні траси» гірськолижного курорту.
Це взимку. В тирольского літа свої переваги…
… А надто у літа, коли прем’єрну екскурсію проводить особисто Neal Callow, арт-директор фільмів #CasinoRoyale , #QuantumofSolce, #Skyfall & #Spectre. Як на мене, сам він — Бонд від Бога. Я його, між іншим, запросила в Карпати — не менш ідеальної локації для зйомок наступної бондіани, над якою працює Ніл.


Допомогти розрізати стрічку архітектору Johann Obermoser та ініціаторові проекту Jakob Falkner прилетіла оскароносна красуня @NaomiHarris. Як британська актриса, що зіграла у «Бондіані», дісталася сюди на підборах, для мене й досі загадка. Хоча чому дивуватися — підйомники тут суперсучасні, 30 хвилин гондолою з долини на гору, і перед вами — легендарний гурме-ресторан «iceQ» на тлі кінематографічних Альп... Той самий, що у «Спектрі» перетворився на клініку, де головний злодій продумував свої плани. В реальному житті тут смачно & романтично. Озеро у вигляді серця в гірському обрамленні розчулить найзатятішого суперагента. Як і ціна. Вхід до нової бондіанівської Мекки коштує 22 євро (разом із підйомом — 54). Потрапити до музею шпигунської саги можна тільки до 15.00 дня, проте в будь-який сезон. Один раз відвідати інсталяцію — це, я б сказала, must have, тоді як гостинний Зельден — must visit as many as you can!
#followmyjourney #travelsparrow #travelwithmarysyagorobets #travelblogger #oetztaltourism #007elements #soelden #jamesbond #filmlocationsoelden #007elements #Gaislachkogl #international_tourism_magazine #visitaustria #lovetirol

Marysya Gorobets
#MC #TVhost#TravelJournalist