Врез: Наші друзі – гурт KADEBOSTANY поділилися приємними новинами – випуск синглу TAKE ME TO THE MOON. Ми поспілкувалися с натхненником Guillaume de Kadebostany і він розповів про задум треку та плани на майбутнє.
Автор: Юлія Мала

- Вітаємо з нещодавнім випуском синглу TAKE ME TO THE MOON. Що ви можете сказати нам про процес його створення?
Трек TAKE ME TO THE MOON – плід моєї співпраці з виконавицею з Молдови – Валерією Стойка (Valeria Stoica).
Я запросив її в свою студію в Швейцарії за три дні до початку першого локдауну в 2020 році.
Мені захотілося написати про когось, хто хоче втекти з планети Земля в кращий світ. Я думаю, що ця пандемія теж вплинула на написання цієї композиції! Ми відчували, що щось відбувається у всьому світі, не маючи можливості зрозуміти це повністю. Це було більше схоже на тінь, що ширяла над студією.


- Чим цей сингл відрізняється від попередніх?
Я думаю, що я рухаюся до більш високих темпів та більш позитивних пісень, але завжди з драматичним підтекстом. Я називаю це почуття – «плач з посмішкою». Моя мета – створити витончену музику з масовим закликом. Мені подобається, коли мої пісні існують поза часом, але з сучасним оформленням. Пісні, які є меланхолічними, проте з надією на краще. А ще вони дуже ритмічні. 
- Що надихає на вибір локацій при зйомках кліпу?
Цього разу мене надихнула моя рідна країна, ми відзняли відеокліп на сингл TAKE ME TO THE MOON повністю у Швейцарії! Ідея полягала в тому, щоб показати красу та різноманітність швейцарського пейзажу. Ви можете пройти від блакитного озера до вершини засніженої гори (3500 метрів) за 60 хвилин. Кліп досліджує все це різноманіття. Ми також хотіли розпочати з рівня землі, озера, як водної стихії та піднятися аж до неба.


- Як ви можете описати вашу співпрацю з турист-бордом Швейцарії «Switzerland Tourism»?
Проживаючи в Швейцарії, я пишаюся тим, що можу представити красу цієї країни закордоном. Я закликаю наших шанувальників приїхати та відвідати Швейцарію. Тому турист-борд допоміг нам при зйомках нашої відеороботи. Вони зконтактували з несподіваними та найпрестижнішими місцями в країні аби могли показати їх в нашому відеокліпі.


- Чи впливає пандемія на творчий процес створення вашої музики?
Пандемія змінила весь світ. Вона змінила життя кожного. Тому я сприймаю цю ситуацію по-філософськи. Я використовую цей час для написання нових пісень, створення нових епізодів для мого телеканалу KADEBOSTANY TV та вивчення нових видів діяльності, таких як написання музики до фільмів.
- Ви маєте досвід співпраці з українським гуртом KAZKA. Чи плануєте продовжувати співпрацю зі співаками з України? Хто найближчий до вашого стилю?
Насправді зараз я співпрацюю з українським митцем. Поки тримаю це в таємниці, але повірте, він робить дивовижні речі. Результат буде мега потужним візуально. Гадаю, що в Україні є кілька надзвичайних виконавців, які мені близькі та цікаві.


- Які маєте плани на 2021 рік?
Наш мета – випустити Ep DRAMA ACT 2, а потім додати акти – нові композиції. Наприкінці року вийде альбом із 3 або 4 актами. Дуже сподіваюся, що ми повернемося до гастролей із моїм новим шоу: DRAMA.