Врез: «У серці Відня, з Віднем у серці» — такий слоган можна запропонувати готелю «Vienna Маrriоtt Hotel». В його образі засновники поєднали елегантність архітектурного модерну і максимальну практичність.
Країна: Австрія

Заклади мережі «Маріотт» не потребують представлення, і «Vienna Marriott Ho­tel» не виняток. Готель у самому центрі ма­льовничої австрійської столиці сподобає­ться вимогливим гостям незалежно від мети їхньої подорожі. Він розташований на відомій вулиці Рингштрассе, що кільцем оперізує центр. Навпроти — гарний міський парк, неподалік — собор святого Штефана, палац Хофбург, Віденська опе­ра та інші пам’ятні місця. За дві хвилини можна дійти до вулиці Кертнерштрассе і знайти там магазини всіх світових брендів, престижні ресторації. Поруч і дві станції метро, а лише за 650 метрів зупиняється потяг до аеропорту.


Гостей вітають у чарівному фойє з велич­ними сходами та залитим світлом атріумом. З вікон представницького лаунджу «M Club» відкривається панорама Відня.
У 8-поверховій будівлі є 299 номерів і 34 сьюти. Усі просторі, з елегантним сучас­ним дизайном, зручною робочою зоною, бездротовим доступом в інтернет, розкіш­ними постелями. Площа помешкань стар­тує від 27 метрів у стандартному номері. «Junior Suite» на верхньому поверсі просто­ріший — 44 «квадрати», є вітальня. «Park Suite» — це кутовий номер на 72 квадратні метри, з вікнами на парк, вітальнею з обід­нім столом і зоною відпочинку. Ну, а «Pre­sidential Suite» розкинувся на 120 метрах, дарує приголомшливий краєвид парку, має дві спальні зі сполученими ванними, вели­ку вітальню зі столом для нарад. Є й інші варіанти проживання.


Гості номерів категорії понад «стандарт» мають доступ до зони відпочинку представ­ницького лаунджу «M Club».
У ресторані «Parkring», теж із вікнами на парк, подають страви міжнародної кухні й традиційні австрійські наїдки. У стильному барі «Cascade» із водоспадом грає жива му­зика, можна замовити коктейлі та закуски. У світлому кафе «Garten» пропонують віден­ські тістечка, каву та обід. У неформальній обстановці бару-ресторану «Champions Sports» можна скуштувати американські страви й подивитися спортивні програми на 24 телевізорах і 3 великих екранах.


«Vienna Marriott Hotel» має «Health Club» на 570 квадратних метрів із 12-метровим критим басейном. Тут добре поплавати, підтримати форму і розслабитися. Ще пов­ніше порелаксувати і поправити здоров’я можна у зоні велнесу із сауною, паровою лазнею, інфрачервоною кабіною, кабінетами для масажу та інших процедур, приміщенням для відпочинку… Для мешканців готелю користування басейном і трена­жерним залом безкоштовне.


Ділові та представницькі можливості готелю вражають: 11 переговорних кімнат загалом на 700 осіб, конгрес-центр, бальний зал, кейтеринг-сервіс, лімузин-сервіс...
Хоч відпочивати, хоч працювати у Від­ні, хоч удвох, хоч родиною, хоч колективом — адреса «Vienna Marriott Hotel» піді­йде чудово. Після такої гостини люди по­вертаються з Віднем у серці.www.viennamarriott.com