Врез: Можна заощаджувати на чому завгодно, але ніколи — на здоров'ї. І якщо вже інвестуєте у нього, робіть це там, де вам гарантують найкращий сервіс без компромісів. Як у готелі «Carlsbad Plaza» в Карлових Варах.
Країна: Чехія

Заклад розташований у самому серці провідного чеського ку­рорту. Він пропонує 124 розкішні номери та 27 унікальних апар­таментів. До того ж помешкання поділяються на 21 категорію, що дає змогу задовольнити специфічні побажання всіх гостей.

Готель курортний, тому відразу зверніть увагу на пропозиції центру «Medical Spa & Wellness». Він надає вибір із 250 процедур, терапевтичних і релаксаційних програм, що використовують силу природних лікувальних засобів і сучасних методик. Турботу про вас візьмуть на себе досвідчені професіонали під керівницт­вом лікарів 14 спеціальностей.

Особливо вимогливим клієнтам неодмінно припаде до душі унікальна концепція лікування в «Medical Spa Suites»: процедури проводяться прос­то у вашому помешканні. Це забезпечує максимально індивідуальний підхід, комфорт і спокій, необхідні для лікування та відпочинку. Гості можуть скористатись екстраординарним і розкішним «Majestic Medical Suite», де їм нададуть пов­ний комплекс послуг без необхідності покидати свій номер.

Окрім того, в розпорядженні кожного постояль­ця — унікальний «Wellnessland» із п’ятьма різними басейнами, сімома видами саун і кімнатою відпо­чинку з водяними ліжками, що підігріваються.

Широкий вибір терапевтичних і курортних по­слуг пропонує прилегла «Carlsbad Clinic», безпосе­редньо сполучена з готелем. «Родзинкою» клініки є власне джерело мінеральної води, виведене прос­то у фойє готелю.

Ви можете завершити свій день відпочинку та релаксації в унікальному «ID Bar & Restaurant». Його сучасне фьюжн-меню приємно здивує гурма­нів. Дизайн барної зони подарує відчуття затишку і комфорту, які доповнить вечірня жива музика.

І все це освячено найвищою міжнародною сер­тифікацією готелів «5* Superior».

Не заощаджуйте на власному здоров’ї, відвідай­те готель «Carlsbad Plaza». Ваші тіло і душа неодмін­но відшкодують.

carlsbad-plaza.com