Врез: Готель «Mango House Seychelles» відкрився на Сейшелах у середині літа. Це тропічний фрукт від бренду «LXR Hotels & Resorts», що належить мережі «Hilton». Він тішить свіжістю і стиглістю сервісу.
Країна: Сейшели

Новітній комплекс розкинувся на півдні ост­рова Мае, біля неглибокої кришталево-чистої бухти, в оточенні тропічної розкоші. «Mango House Seychelles» запрошує порадіти сонцю, океану і білому піску, поринути в культуру архі­пелагу, насолодитися чудовим сервісом, побалу­вати себе гастрономічними шедеврами та приєм­ними пригодами.


Ідилічний курорт займає колишню сімейну резиденцію прославленого італійського фото­графа Джана Паоло Барб'єрі. Голова паморочить­ся від ароматів екзотичних квітів і фруктових де­рев, а серце зігрівається від домашньої атмосфе­ри. Зі стандартних номерів (тут їх 41), люксів і вілл відкриваються панорами океану та «ексклю­зивного декору» рослинності.


Гурмани, тріумфуйте! На курорті — п'ять пер­шокласних ресторанів, а також бари — кожний зі своєю концепцією. «Moutya» дотримується тради­цій креольської кухні та вабить стравами на жару з кокосової шкаралупи. У меню японського ресто­рану «Azido» — дари моря, представлені в сучасних традиціях «країни сонця, що сходить». Затишний «Muse» — як нагадування про колишнього господаря цього місця, синьйора Барб'єрі, про його сма­ки та вподобання; у невимушеній обстановці подають страви креольської та середземноморської кухонь. Екзотичні коктейлі, різні види рому, джину, тоніків чекають у барі «Kokoye», що поєднує індійські та сейшельські традиції. Натхненням для концепції бару біля басейну «Soley» став рух сонця; у меню — освіжні тропічні коктейлі та страви в стилі бенто.


Курорт підтримує розвиток локальних спільнот, тому продук­ти місцевих фермерів представлено в його ресторанах, а твори місцевих ремісників і майстрів можна зустріти... наприклад, у велнес-центрі «Anpe».
В окремих кабінетах з виходом на Індійський океан терапевти пропонують гостям персоналізовані послуги з догляду за тілом, а максимального розслаблювального ефекту та заряду життєвої енер­гії надають косметичні засоби на основі натуральних інгредієнтів.


У розпорядженні гостей є два басейни — панорамний із краєвидами океану та усамітнений у фор­мі ока. Познайомитися з флорою та фауною бухти допоможуть немоторизовані водні види спорту, як-от сноркелінг і каякінг. Для найменших гостей на курорті працює програма «Mango Pips» із захопливими й пізнавальними активностями.


За одну відпустку складно спізнати всі смаки екзотичного фрукта «Mango House Seychelles». Та головне — почати!