Врез: Керування енергоресурсом організму — основний тренд боротьби зі старінням, шлях до «вічної молодості». Цією премудрістю володіють в «Едемі» на Львівщині.
Країна: Україна

«Щоб насолоджуватися хорошим здоров’ям, нести істинне щастя своїй родині, нести всім мир, потрібно спочатку опанувати і контролювати свої думки».
(Будда Гаутама)

Людським організмом керує внутрішня енергія, біотоки та хімічні процеси, які ми можемо і повинні тримати в ідеаль­ному стані. Як? Усе просто — запевняє Олексій БАШКІРЦЕВ, головний лікар «Edem Resort Medical & Spa», кандидат медич­них наук, академік європейської Академії природничих наук, міжнародний експерт із питань antiage-медицини, член спо­сте­режної ради представництва університету «SingularityU Kyiv» у сфері експоненційної медицини.У чому наша енергія?

Це основний людський ресурс, за допомогою якого лю­дина продовжує жити і працювати. Іншими словами, енер­гія — основа життя! Вона необхідна для підтримки всіх влас­тивостей живого організму, для контролю процесів саморе­гуляції та відновлення.
Головна ознака старіння — зниження цього ресурсу, здат­ності підтримувати свій внутрішній стан під впливом факто­рів навколишнього середовища. Порушення спостерігають­ся на рівні клітин і всього організму.


«Вигоряння» — це хвороба?

Зазвичай зниження енергії ніхто не вважає хворобою. Тому, на жаль, в останню чергу звертаються до експерта.
Оглядаючи пацієнтів із метою профілактики, часто вияв­ляю, що вони втрачають свою енергію через роботу, неста­більні емоційні стани, неправильне харчування і вплив ток­синів у зв’язку з шаленими темпами індустріалізації. У Цент­рі здоров’я наші гості проходять ряд чекапів, які допомагають установити істинні причини енергетичного вигоряння.
Основні скарги пацієнтів — це «хронічна слабкість» або «заряду не вистачає надовго». Тобто бракує енергії. Знайти конкретну причину складно, адже організм і гра­фік життя у кожного свій. Проте є незміні речі, які керують здатністю повноцінно жити.


У чому причини?

Практика дала мені зрозуміти, що причини виснаження варто шукати серед таких чинників:
•    психоемоційний стан;
•    нестача мікроелементів і вітамінів;
•    збій у балансі гормонів;
•    порушення системи детоксикації в організмі та її перевантаження;
•    хронічний біль — тяжкий стан, коли людина звикає жити з болем і сприймає його як норму; таке звикання руйнує організм, знижує якість життя.


Де джерела енергоресурсу?

Mental (ментальне здоров’я, або wellness).
Emotional (емоційна стабільність).
Physical (регулярна та комплексна фізична активність).
Spiritual (ментальний стан і внутрішні афірмації).
Environmental (вплив навколишнього середо­вища, екологічність їжі, способу життя та спілкування).
Social (соціалізованість — уміння комунікува­ти з іншими й будувати здорові взаємини).
Отже, енергія пов’язана з активним процесом усвідомлення та прийняття рішень, які ведуть до здоров’я і благополуччя.


Енергоресурс + Цінності = Well Being

Злагоджена робота всіх систем та органів на мікро- і макрорівні веде до формування нескінченого потоку сили, яку біофізик Фріц Альберт Попп назвав біофотонами (одиниці енергії).
Якщо у вас усе гаразд з енергоресурсом, а зга­дані симптоми вам не знайомі, тоді вам залиша­ється просто вести менеджмент (керування) сво­го енергоресурсу залежно від таких показників:
•    генетичні тести;
•    маркери запалень;
•    обмін речовин;
•    стан мікрофлори кишківника;
•    рівні гормонів;
•    стан системи детоксикації.
Команда нашого Центру відновлення здоро­в’я приділяє багато часу вивченню процесів керування енергоресурсами людського організму. Звертайтеся — допоможемо і навчимо.


НАГОРОДИ

•    «Edem Resort Medical & Spa»  — «Best Ukrainian hotel» за версією «Chance Travel Awards».
•    Ресторан «Terrace», «Edem Resort Medical & Spa», — найкращий за­міський ресторан за версією націо­нальної ресторанної премії «Сіль».
•    Ресторан «De Vine», «Edem Resort Medical & Spa», — два келихи від «WineSpectator» за найкращу вин­ну карту.
•    Програми відновлення, детокси­кації та «Fithealth» — відзнаки Єв­ропейської академії природничих наук (Ганновер, Німеччина).
•    «Best Medical Hotel – 2019» за вер­сією міжнародної готельної премії «International Hospitality Awards – 2019».


www.edemresort.com