Врез: Готель «Beau–Rivage Palace» у Лозанні відомий 150–річною історією, іменитими відвідувачами та розкішними інтер’єрами. А ще — своїм спа, який збагачує традиції новаціями.
Країна: Швейцарія

Елегантний фасад «Beau-Rivage Palace» вивищується серед просторого парку на затишній набережній поблизу центру Ло­занни. Дві історичні будівлі, сполучені класичною ротондою, поєднують архітектуру французького ампіру, бель-епок та ар-деко. Естетична розкіш доповнюється краєвидом Женевсько­го озера й Альп, атмосферою набережної та порту. Палац збе­рігає легенди про підписання історичних договорів, прийом художників у пошуках натхнення, візити королівських родин. І водночас залишається в авангарді світової готельної справи.


Традиції високої гостинності підтримує спа-зона «Cinq Mondes» — «П’ять світів». Це єдиний заклад світового бренду у Швейцарії. Два великих басейни, мов два дзеркала, зустріча­ють при вході. Крита і відкрита водойми підігріваються цілий рік, тож навіть узимку можна відчути приємний контраст із довкіллям. Поруч чекають джакузі, фітнес-зал із вікнами до стелі та панорамою озера, перукарня та догляд за волоссям із продук­тами «Shu Uemura», сауни, хаммами… 1500 квадратних мет­рів здоров’я і насолод.
Перелік процедур переконує, що «світів» тут не п’ять, а більше: догляд за обличчям, руками, ногами і всім тілом, під­готовчі процедури перед масажами і власне масажі — екзотич­ні та майже містичні. На вас чекають ритуали Балі та Сіаму, Пекіна й Кіото, Бангалора і Байї… Усі — на основі найкращо­го оздоровчого досвіду різних країн і народів.


Готель «Beau-Rivage Palace» та спа «П’ять світів» мають для вас спеціальну пропозицію за цікавою ціною: одна ніч із краєвидом озера й Альп у номері «делюкс» чи «напівлюкс», келих шампанського після прибуття, сніданок у ресто­рані чи континентальний сніданок у номері, 50-хвилинний масаж для кожного гостя, детокс-чай плюс доступ до спа-зони «Cinq Mondes», фітнес-зал і тенісні корти.


В співпраці з брендом «Cinq Mondes», що вже 19 років працює в галузі надання послуг класу «люкс», спа-центр «Beau-Rivage Palace», площа якого складає 1500 м2, відкрив свої двері в літньому сезоні цього року. Після реконструкції, яка тривала вісім місяців, спа-центр повністю перевтілився і нині уособлює місце, де можна повністю відпочити від усіх справ та клопотів та насолодитися безтурботністю, спокоєм і повному релаксу.
«Ця реконструкція є частиною широкої цілісної концепції, яка буде реалізована та представлена нашим клієнтам зовсім скоро", - говорить Наталі Зайлер-Хайєс, керуючий директор «Beau-Rivage Palace». В її уявленні, готель має зберегти свої традиції, при цьому не забуваючи про інновації: «Beau-Rivage Palace» заснував свою філософію на успадкованих від попередніх поколінь принципах гостинності, єднання і гармонії з природою. Відкриття нового спа-центру «Cinq Mondes» - це перший етап в нашій новій холістичній філософії готелю: задоволення від здорового способу життя».


А якщо вас цікавить естетична медицина, то до послуг іще один «світ» — славетна клініка «Matignon», що поруч із пала­цом-готелем. Там вам проведуть консультації та повний спектр косметологічних процедур, виконають фотоомолодження, перманентну епіляцію, видалення зморщок, ліпоскульптуру обличчя, ін’єкції ботулінічного токсину...
І все це — на тлі комфорту й розкоші «Beau-Rivage Palace», елегантності Лозанни, гостинності Швейцарії. Завітайте туди, де здоров’я поєднується із задоволеннями життя.www.brp.ch