Врез: Казкове князівство Дубай — це сонце і тепло цілий рік, лазурове море і білосніжний пісок, шопінг і розваги, дива архітектури й сервісу. Все це поєднав у собі готель «Emerald Palace Kempinski Dubai» на рукотворному острові–пальмі.
Країна: ОАЕ

Готель збудований у стилі палаців кінця XVII – початку XVIII століття величної епохи рококо та бароко і наповнений новітніми досягненнями. Він розташувався на острові «Palm Jumeirah» — там, звідки відкривається краєвид Персь­кої затоки та блискучих хмарочосів. Неподалік — голов­ні торговельно-розважальні центри Дубая, найвища у світі вежа «Burj Khalifa», світло­музичні фонтани, престиж­ні ділові райони.


І ось ви серед блакитних басейнів, баро­кових садів та ексклюзивних ресторанів. Справді, 8 найкращих ресторанів Дубая зна­ходяться саме в цьому готелі. У тому числі — заклад високої кухні від Алена Дю­касса «miX», котрий очолює список рейтингу «Mi­chelin» і вважається найбільшим у імперії маестро.
Грандіозний французький спа-центр «Cinq Mondes» площею 3000 квадратних метрів, флагман однойменної компанії, допоможе досягти злиття з природою, за­рядитись енергією сонячного світла та яс­кравих барв. Вас запросять розслабитися в елегантно оформлених спа-кабінетах, просторому критому басейні та окремих спа-люксах.
Розпрощатися з калоріями допоможе ультрасучасний фітнес-клуб. До ваших по­слуг у ньому — новітнє обладнання «Tech­nogym», персональний фітнес-тренер і за­няття йогою.
Один із найбільших у Дубаї критих басей­нів завдовжки 22,5 метра — ідеальне місце, щоб зняти напруженість, насолоди­тися тра­в’яними чаями, смузі та коктейлями у віта­мінному барі. 60-метровий басейн просто не­ба зачарує неповторними панорамами Дубая.
На дітей і підлітків чекають клуби за віком із широким вибором веселих і корис­них занять, відеоіграми.


Біля моря є галявина для гольфу — міні­атюрна копія 9 лунок турніру «DP World Tour Championship». Ну, хто з вашої компа­нії стане чемпіоном?
І дітям, і дорослим до вподоби найсучас­ніший приватний кінотеатр. Кожна нота, жест, емоція відтворюються із граничною точністю.
«Emerald ?Palace Kempinski Dubai»: оці­ніть перлину славетного острова-пальми. Адже ви цього гідні!www.kempinski.com