Врез: Комплекс відпочинку «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort» на острові Крит запрошує відновитися після новорічних свят і зимової «сидячки», позбутися «тягаря літ» і віднайти «найкращу версію себе».
Країна: Греція

П’ятизірковий «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort» — унікальний курорт, що займає цілий приватний півострів пло­щею під 170 000 квадратних метрів. Тут є і класичні но­мери, і розкішні мезонети й вілли, і бутик-готель колекції «Lifestyle» у сучасному стилі, й приватні басейни біля помеш­кань, і цілий казковий світ для дітей… І звичайно, велнес-центр із найновішими, унікальними та ексклюзивними методиками.Очищення

«OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort» пропонує повну програму виведення з організму токсинів «Детокс 5+™ (gen2)», одну з найпросунутіших у світі. У 2019 році її оновили і вдо­сконалили. Програма включає серії процедур із застосуван­ням генератора молекулярного водню для інгаляцій, пристрою для аналізу якості сну та інших високотехнологічних апаратів. Також вона містить унікальну програму харчування «iMED ™» (інтелектуальна середземноморська детоксика­ція), що передбачає науковий підхід до слоуфуд-харчування на основі місцевих критських рецептів. Фрукти, овочі та трави вирощують у власних теплицях резорту або отримують від фермерів Криту — відомої у світі «блакитної зони», де люди живуть довше і здоровіше, ніж зазвичай.Здоров’я та стрункість

Француз П’єр Дюкан — один із найшанованіших у світі фахівців зі здорового харчування. Він створив 4-ступінчас­ту оздоровчу дієту та особливу методику схуднення. Автор­ську дієту Дюкана у Греції ексклюзивно представляє «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort». За її допомогою тут до­помагають подолати навіть діабет, високий кров’яний тиск, підвищений рівень холестерину, не кажучи про надмірну вагу. В 4 ресторанах комплексу представлені середземноморська, французька, італійська кухні та азійська ф’южн — усі відповідають вимогам дієти і при цьому залишаються надзвичайно смачними. Потрібно від 7 до 14 днів, аби омолодити ваше тіло і відчути впевне­ність у собі для продовжен­ня програми Дюкана вдома.Омолодження

Процедури омолодження в «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort» під­бираються індивідуально, згідно з діагностикою, що проводиться тут же. Застосовуються засоби останнього покоління, які є мінімально інвазивними й не вимагають відновлення.
•    Ультратерапія. Це новий тип нехірургічної процедури для обличчя, шиї та тіла, яка використовує ультразвук і власну природну здатність шкіри до тону­вання і підтягування. Уль­тразвук стимулює глибокі шари шкіри до вироб­лення колагену.
•    «Verju’» — перший і поки що єдиний медичний діодний зелений лазер низької інтенсивності, що знижує обсяг жиру, лікує ожиріння та зменшує целюліт без жодної хірургії. Втрачаються 2–4 сантиметри після першої ж процедури!
•    Кріоліполіз — заморожування підшкірної жи­рової тканини, після чого жир виводиться з орга­нізму природним шляхом. Безпечний і надійний метод без операції та анестезії.
•    «AquaGlo» — новий вид м’якого омолодження обличчя: природний, безболісний і з видатними результатами. Шкіру підживлюють багатою на антиоксиданти сироваткою через унікальний спі­ральний наконечник, що підвищує еластичність і зволожує її. У результаті обличчя стає гарним і гладеньким без паузи на відновлення.
•    Coolifting — завдяки йому ви помолодшаєте за п’ять хвилин! Інноваційна процедура позбав­ляє зморшок на обличчі та шиї, глибоко зволожує шкіру, відновлює її блиск і пружність. Процедура полягає в розпиленні CO2 в поєднанні з високою концентрацією розпорошених активних речовин під високим тиском і при низькій температурі.
•    Молекулярний водень тут застосовують у вигля­ді інгаляцій та мезотерапії. Він допомагає очи­щувати організм на клітинному рівні, зменшує окислювальний стрес при розладах травлення, серцево-судинної та дихальної систем, зменшує запалення. Діє і як природна терапія проти старіння, запобігаючи пошкодженням, впливаючи зсередини для підтримки шкіри.
У «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort» практикують і ботокс, мезотерапію без голко­вколювання, голчасту мезотерапію, ін’єкції гіа­лу­ронової кислоти… Цілий арсенал антивіково­го догляду!Насолоди для вроди

Резорт має цілі колекції процедур для віднов­лення вроди. «Euphoria Rejuvenating Spa» запро­шує зняти стрес, відновити сили та повернути собі відчуття благополуччя. Використовують тіль­ки найекологічніші натуральні продукти, серед яких — антивіковий догляд для волосся та шкіри голови від лідера світової косметології «Valmont», розроблений спеціально для «OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort».
Стільки унікальних можливостей самополіп­шення без самокатування!
«OUT OF THE BLUE, Capsis Elite Resort»: ство­ріть поліпшену версію себе.www.capsis.com