Врез: Це ім’я — Чарльз, а точніше, «The Charles». Так називається готель групи «Rocco Forte Hotels». Він поєднав елегантність із розкішшю, а перебування в центрі подій — з аристократичним спокоєм.
Країна: Німеччина

Чарльз Форте, син скромних італійсь­ких іммігрантів у Лондоні, розбудував між­народну готельно-ресторанну імперію «Roc­co Forte Hotels». Його син сер Рокко у 2007-му, невдовзі після смерті лорда Чарль­за, заснував нову фамільну цінність у Мюн­хені й назвав на честь батька — «The Char­les Hotel».


Компанія «Rocco Forte Hotels» об’єднує одинадцять 5-зіркових делюкс-закладів у країнах Європи та ще один — у Саудівсь­кій Аравії. Кожен має своє обличчя та від­ображає особливості міста.
Мюнхен — це столиця Баварії з готич­ною архітектурою, «пивними садами», мод­ними рестораціями, безперервною низкою цікавих подій… «The Charles Hotel» дуже зручний для екскурсій. Він розташо­ваний у серці міста, межує з «музейним кварталом», мальовничим ботанічним са­дом і мистець­ким виставковим центром «Кунстпавільйон».
Сам готель — теж осередок мистецтва. Зо­крема, він відомий колекцією картин мюнхенського художника-портретиста ХІХ століття Франца фон Ленбаха. Ексте­р’єр будівлі у стилі ар-деко і частину меблів у номерах спроектував архітектор Кристіан Сеттлер. Внутрішнє оздоблення «The Char­les» перегукується із зовнішнім — напри­клад, деякі дивани точно повторюють си­лует фасаду.


Президентський «люкс» готелю має на­з­ву «Монфорте» — на честь італійського се­ла, де з’явився на світ лорд Чарльз (так свого часу село перейменували на честь родини Форте). У величезному номері є все, що тільки душа забажає, — від рояля до лазні. А якщо комусь мало 200 квадратних метрів, можна замовити весь поверх як пентхаус.
Сімейні «люкси» по 113 і 145 квадратних метрів мають дві окремі спальні, вітальню, дві великі ванні кімнати з теплою підлогою, а також вікна-вітрини з французькими балконами та прекрасними краєвидами.


Гастрономічні насолоди чекають у біст­ро «Sophia’s Restaurant and Bar», коктейль-барі та у «The Library», де можна посидіти за полуденним чаєм. «The Charles», як і всі готелі «Rocco Forte Hotels», має найсучас­ніший спортзал. У чудовому 800-метрово­му спа серед іншого пропонують романтичну ароматерапію для двох, детокс-про­цедури з водоростями і ще багато цікавих і корисних програм. Наймолодших гостей, як і дорослих, теж приймають на найвищому рівні. Для них є спеціальна програма: купа яскравих, цікавих і корис­них дрібниць.
Сімейні цінності та потяг до вишуканості — це основа стилю родини готельєрів «Rocco Forte Hotels». Отже, все найкра­ще — для гостей!


 
roccofortehotels.com