Врез: Чудові піщані береги, теплі прозорі води, гори, зелені долини, античні міста–держави та замки хрестоносців — це Кіпр, острів романтики і насолод. А допомагають сповна відчути все це численні кіпрські готелі.
Країна: Кіпр

Серед найвишуканіших — «GrandResort Hotel». Він розкинувся у прекрасному саду на піщаному березі, неподалік від стародавнього міста Аматус, за 11 кілометрів від центру Лімасола (Limassol, Cyprus). Вабить просторою територією, широким спектром послуг і неперевершеним сервісом.
Басейн у формі лагуни — поруч із пляжем. Край водойми зливається з горизонтом…


Чудові краєвиди відкриваються і з просторих балконів. Помешкання обладнані за найсучаснішими вимогами: LED-телевізор, інтернет, сейф під ноутбук, дзеркала на повний зріст…
Тут ціла мережа закладів для гурманів: ресторан-тераса «Антеа» (Anthea) з місцевою та міжнародною кухнями, ресторан «Саламін» (Salaminia) — із французькою, італійською, грецькою та азійською кухнями, екзотичний «Кохілі» (Kohili) — із завжди свіжими морепродуктами, оновлений пляжний ресторан «Кіма» (Kyma) — з чудовим буфетом, ресторан і суші-бар «Кіоші» (Kyoshi) та етнічний зал «Тікунс» із кіпрськими смаколиками. Також на пляжі є бар: соки-фреш, екзотичні коктейлі, газовані напої плюс дитячі дискотеки, всілякі шоу та розваги.


У різних куточках чекають жива музика, фольк-концерти, танці та анімаційні програми і навіть вечірні кіносеанси з попкорном. У дитячому клубі «Nino Nina» відданий своїй справі персонал догляне за юними гостями. Вони тут розвинуть свої творчі навички і трохи навчаться розмовляти грецькою. Тим часом мами зможуть оцінити новий спа «Муза» (Musses Spa) з його програмами релаксу, антистресу, відновлення краси й тіла. Розкішний приватний «спа сьют» (Spa Suite) пропонує лише найкраще.
Безкоштовно для всіх гостей — оздоровчий центр із критим басейном, гідромасажною ванною, лазнею та сауною, заняття з аеробіки та пілатесу. Плюс великий теніс, водний спорт, екскурсії, урочистості в найбільшому конференцзалі на Кіпрі…
У 2019 році завершена реновація номерів усіх категорій, щороку проводяться оновлення та вдосконалення всіх громадських зон.


Для маленьких гостей нещодавно пошиті халатики й капці трьох розмірів і приготовлена дитяча косметика.
Шикарне оточення, широкий вибір можливостей, високий рівень сервісу, уважне ставлення до кожного гостя — усе складається у грандіозну картину вашого відпочинку в «GrandResort»!www.grandresort.com.cy