Врез: Сейшели і «Kempinski» — дві мрії в одній. Точніше, одна мрія на іншій: готель прославленої мережі — на принадних тропічних островах, де розкіш перетікає в романтику.
Країна: Сейшели

Саме на романтиків найбільше чекає «Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare», розташований на острові Мае, в чарів­ній бухті Бе-Лазар. А якщо ви не роман­тик, то станете ним уже тут, серед бірю­зових лагун, смарагдових гір і білосніж­них пляжів, які сповнюють спокоєм та щастям, — на п’ятизірковому курорті, що пропонує максимально можливий комфорт, цілодобовий сервіс і вишука­ну красу.


Лише за пів години від аеропорту гос­тей запрошують 142 «стандарти» і 6 «люк­сів». Як завжди, усе в номерах залежить від тих стандартів, які сам собі ставить готель. А вони тут — від «Kempinski».
Помешкання оформлені в сучасно­му стилі з максимумом вільного просто­ру та приватності. Дизайн навіяний тро­піками. Меблі з натуральної деревини створюють особливу домашню атмосферу. З вікон у спальнях відкривають­ся чудові екзотичні пейзажі: прокинув­шись уранці, можете споглядати жада­не море чи гори, а хочете — тропічний сад. Не менш чудово на цьому самому тлі пити каву на терасі або балконі. Чи варто казати про таку прозу, як конди­ціонер, су­путникове ТБ, док-станції для iPod?


На мінібарі гості тут не зосереджуються. «Cafe Lazare» подає «міжнародні» сніданки та вечері. Ресторан «L’Indochine» представ­ляє різноманітне азійське фьюжн-меню. Ресторан «Windsong» біля пляжу працює в обід і ввечері в режимі меню й дарує пісні вітру. Бар і лаунж «Planters» — чудове місце, щоб насолодитися вишуканими коктейлями та живою музикою ввечері.


Насправді ж ресторацій три. «Cafe Lazare» подає «міжнародні» сніданки та обі­ди. Бар і лаундж «Planters» біля пляжу в обід і ввечері обслуговує в режимі меню й дарує пісні вітру.


Романтику тут розуміють ще й як роз­слаб­лення у спа, спортивну активність, насолоджування тропічними красотами і морським повітрям. На пагорбі можна опановувати йогу та споглядати красу. Ку­рорт цікаво об’їздити велосипедом. До речі, неподалік розташовані два об’єкти зі Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Пляжний волейбол, футбол, різні водні види спорту включно з дайвін­гом і каякінгом та багато інших розваг зроб­­лять вашу сейшельську відпустку на­сиче­­ною й здоровою.


Цей готель ідеальний для пар, він також єднає людей по життю — уявіть лише тут ве­сілля чи просто вінчальну церемонію. Мож­на влаштувати бенкет до небес — хоч з осо­бистого приводу, хоч із кор­поративного.


Навіть якщо у вас велика родина — тим більше, якщо у вас велика родина! — про­ведіть із нею трохи часу в земному раю, по­­даруйте кожній дорогій людині щас­ливі ми­­ті вічного літа на Сейшельських островах.
«Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare» вірить у поєднання сучасної індустрії гос­тинності, місцевих традицій та унікальної європейської розкоші.