Врез: У будь-яку пору року на Сейшельських островах панує неповторне літо. А якщо вдало обрати місце відпочинку, то можна відчути всі принади життя — як у комплексі «Four Seasons Resort Seychelles».

Ніжний океанський бриз розганяє хви­лі, що б’ються об скелі, та проникає у вашу віл­лу, нагадуючи про те, що поспі­шати нікуди. Тут, на Сейшелах, час уповільнюється — ви одразу це відчуєте, при­їхавши зі своєю «поло­винкою» чи всією родиною.


Ексклюзивні вілли славетної світової ме­режі «Four Seasons» чарівно розташу­ва­лися на буйнозеленому схилі пагорба на острові Мае. Деякі шикарні вілли по­будо­вані на «ку­рячих ніжках» у джунглях або вишукано роз­ташувалися на пляжі, — будь-який варіант проживання дарує кра­су та релакс. Затінені тераси і приватні пейзажні басейни в ото­ченні пальм, манго та корич­них дерев до­повнюють райські враження.


Усміхнені, уважні, з відточеними руха­ми працівники готелю запропонують чудові програми догляду та розваг із неод­мінною сердечністю «Four Seasons». Пік насолод, можливо, чекає у спа-центрі, за­вислому на висоті 80 метрів над морем і з приголомшливим краєвидом океану. А може, вершиною задоволень стане вечеря на заході сонця на безлюдному пляжі. Хай то будуть екзотичні місцеві наїдки, креольські та азіатські делікатеси чи страви міжнародної кухні — у «Four Seasons» усе досконале.


Проведіть відпустку біля власного басейну і в бірюзових водах бухти Пті-Анс. Вишуканий піщаний пляж, один з найгар­ніших на всіх Сейшельських островах, за­прошує на незабутні прогулянки, а підвод­ні екскурсії в супроводі морського біолога розкривають прихований світ Індійського океану.
І так — від вершин до глибин блаженства, день за днем, усі чотири пори року неймовірного сейшельського літа.


Утім, «Four Seasons Resort Seychelles» — не єдиний варіант сейшельських «чоти­рьох сезонів», мережа тут має не один готель. Чого лише вартий «Four Seasons Sey­chelles Desroches», відкритий три роки тому на окремому острові: вілли у стилі «будиночків на дереві» над багатокілометровим білосніжним пляжем! Приїжджайте і ман­друйте від насолоди до насолоди.