Врез: Компанія «AKKA Hotels» — серед лідерів турсфери в цій країні. Головне для неї — безперервне прагнення новизни, щирість у ставленні до гостей і перевершення їхніх очікувань. Оцініть це у готелях мережі.
Країна: Туреччина

AKKA LUSH (Стамбул)
Схід і Захід, минуле й сьогодення

Стамбул — це єдине у світі місто на двох континентах. Давньогрецьке, давньо­римське, генуезьке, венеціанське, османське, левантійське... І це візантійська Пера — нині стамбульський район Бейоглу на західному березі, де поєднуються тисячі років історії та барви мальовничого мегаполіса. У затінку століть продовжують жити яскра­­вим життям ресторани, кондитерські, кінотеатри, пасажі, музеї, церкви, дипмісії... Чарівна атмосфера робить цей куточок Стамбула центром тяжіння для всього світу. Саме тут на вас чекає «AKKA Lush Hotel».


Він розташований просто в серці унікального життя. Будівлю звели в 1890-х роках для видатних левантійських сімей. Архітектурний стиль ф’южн залишає унікальні враження. Історичну споруду повернули до життя за початковим проєктом, тепер го­тель поєднує сліди минулого із сучасними мінімалістичними рішеннями. Все про­ду­мано для вашого комфортного перебування в естетичному середовищі й теплій родин­ній атмосфері.


Лише хвилина ходьби від «AKKA Lush» — і ви на всесвітньо відомій площі Таксим, в ідеальному місці для приємних відкриттів у справжньому старому Стамбулі. Так само поруч — проспект Істикляль, усім відомий центр шопінгу та культурного життя. За п’ять хвилин опинитесь біля історичного генуезького кампусу Галата... Насолоджуй­теся подорожами в часі.
У готелі до послуг гостей — чудові ресторан, бар, спа і сауна. Скрізь діє без­коштов­ний Wi-Fi. У номерах із 4-метровими стелями відчуєте сучасний комфорт, традиційну і визнану в світі турецьку гостинність. А працівники екскурсбюро «AKKA Lush Hotel» допоможуть вам дослідити неповторний Стамбул.AKKA ANTEDON (Бельдібі)
Природа і розкіш

Чарівність цього куточка — у поєднанні зелені соснових лісів і кришталево-чистого моря. Готель «AKKA Antedon» дарує чудові можливості для пов­ноцінного відпочинку, сповнює кожний момент спокоєм і яскрави­ми емоціями. Заклад розташова­ний на курор­ті Бельдібі — на узбережжі Кемера, біля під­ніжжя Таврських гір, які відомі своїми пей­за­жами та кучерявими сосновими лісами.


Готель тішить пишним садом — можливо, це найдужче вабить сюди сімейних гостей. Хоча їх­ньо­му виборові сприяють також прос­торі номери, цілорічний відкритий басейн із підігріванням, ди­тячий клуб із розвагами для дітей різного віку, колоритні кав’ярні, гастро­номічне розмаїття на всяк смак. Усе це робить перебування безтурботним і приємним.


Тим, хто любить розкішний відпочинок, «AKKA Residence» пропонує VIP-концепцію та обслугову­вання на найвищому рівні, у то­му числі індивіду­альний сервіс.


Готель «AKKA Antedon» створює й чудові мож­ливості для бізнесу та урочистостей. Тут пропону­ють організацію найрізноманітніших заходів — від конференцій до весіль.
Якщо бажаєте поєднати природну красу, розкіш і розваги, то «AKKA Antedon Hotel» — саме для вас.AKKA ALINDA (Кіріш)
На всяк вік і смак

Готель із власним пляжем чекає на вас на мальов­ничому узбережжі Кемера, на курорті Кіріш (65 км від аеропорту, 44 км від Анталії, 7 км від Кемера). Селище оточене плантація­ми апельсинів, лимонів і гранатів. Із півдня тут вабить бірюзове море, а з півночі підступають невисокі гори з величезним хвойним лісом.


«AKKA Alinda» названо на честь стародав­нього міста Алінда в Анатолії. Вона розташо­вана неподалік від таких стародавніх поселень, як Олімпос і Фаселіс, первозданний античний вигляд яких до­повнює незаймані природні красоти місцевості. До слова: тричі на тиждень готельні гіди запрошу­ють туристів на традиційні гірські прогулянки.


Готель дарує чудові можливості для повно­цінно­го відпочинку, спокій та умиротворення. На зруч­ній, по-домашньому затишній тери­торії господарі зуміли створити чудові умови для сімей і молоді — цього, погодьтеся, не­прос­то досягти. Чого вартий лише новий аква­парк! Ретельно продумана концеп­ція дитячо­го відпочинку охоплює всі вікові групи, дбає про насичений і якісний відпочинок усієї ро­­дини. Номери нещодавно оновлено, харчування смачне та натуральне. І постійно су­проводжує від­чуття, що про вас тут дбають.
Можливо, в цьому й полягають головні чари ту­рецької гостинності? Завітайте!

www.akkahotels.com