Країна: Угорщина
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець

З угорською авіакомпанією — до Угорщини! Тобто з «WizzАir» — до Будапешта. Відправлення — з аеропорту «Київ», що вельми зручно. У лоукості ціна мінімальна — від 1099 гривень у два кінці. Півтори години льоту — ніби панорамний фільм в ілюмінаторі. Й ось він, Будапешт, місто на берегах Дунаю, як Київ — обабіч Дніпра. Під вальс «Дунайські хвилі» курсують прогулянкові теплоходи.


Проспект Андраші в Пешті — парадна вулиця столиці зі Списку ЮНЕСКО. Тут домінують Національна опера (від Баха до Шуберта) та Музей образотворчих мистецтв (від Рафаеля до Родена). На площі Героїв — головні достойники країни у вигляді скульптур. Парк «Варошлітет» із дивним замком Вайдахуняд, купальнями-палацами Сечені, найбільшим у світі піщаним годинником, пам’ятником загадковому Анонімусу... На протилежному березі Дунаю, на пагорбах Буди, — Королівський палац, Рибальський бастіон у вигляді середньовічного замку, церква Матяша під візерунчастою черепицею — старовина і розкіш! І погляд згори на Пешт, ніби повторення польоту. Видно і найгарніший парламент Європи. Створення шпилястої споруди коштувало, як невелике місто.
Ще б поекскурсувати залами парламенту, прогулятися Дунаєм, посидіти в лицарському ресторані, повідриватись у «клубі на руїнах»… Але наступного разу. З «WizzАir» літай хоч щодня!
#WizzAir #WIZZview  #WIZZmoments #mustvisit #mustfly #travel #MGtravel #travelexpert #MarysyaGorobets #журналМіжнароднийТуризм #InternationalTourismMagazine

wizzair.com

Marysya Gorobets
#MC #TVhost#TravelJournalist