Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець

На крилах @airarabiagroup нарешті діcталася до Incredible India 11 годин комфортного польоту #airarabia через #Sharjah, і я в міжнародному аеропорту #Thiruvananthapuram :( Капітан літака, милий кіпріот, не випускав із салону, поки я чітко не вимовила назву місця призначення) Виявляється, можна простіше — Тривандрум. Це місто — ворота до індійського штату Керала, краю істинної, автентичної аюрведи та розкішних оздоровчих комплексів. Про медитації, спа-ритуали та чудодійні індійські дієти розповім окремо, а поки що — про те, як ліпше дістатися.


#airarabia — чудовий засіб для цього. Найперший і найбільший лоукостер на Близькому Сході та у Північній Африці. Ключове слово — «лоукостер». Квитки коштують від 500 доларів у обидва кінці. При цьому в такому немаленькому перельоті (вау!) ви почуваєтесь комфортно та надійно, і ось чому.
Ці авіалінії отримали новенькі літаки «A321 Neo Long Range» від #Airbus із реактивним двигуном (саме його і звуть Neo) та вдосконаленим простором салону. Навіть мої довгі ніжки почувалися досить вільготно. Цікаво було глянути, що таке найдовший вузькофюзеляжний рейсовий літак. Кажуть, його корпус має додаткову гнучкість під час польоту. Я її не помітила , але стюарди пояснили, що вона підвищує рівень безпеки. Як і додатковий, третій бак для пального. Хоча для мене важливіше, що всі сидіння шкіряні та є екран із рухомою картою маршруту. Достойне місце, щоб поспати на висоті 10 000 над землею. Прокинулась — і ось вона, Індія!


До речі, #airarabia катає й до інших міст країни: Кочі, Коімбатур, Ченнаї, Делі, Гоа, Нагпур і Кожикоде.
Стежте за моїми #instastories та #followmyjourney . Індія — ціла планета!
#followmeto #India #lifeisajourney #travelwithmarysyagorobets #travelambassador #traveltoindia #traveltotrivandrum #travelblogger #traveltokerala #go2india #visitindia #flyairarabia #traveltoindia #traveltotrivandrum #traveltokerala #flyairarabia #go2india #аюрведа #Індія

www.airarabia.com

Marysya Gorobets#MC #TVhost#TravelJournalist