Врез: Курортна провінція Крабі в Таїланді та місто Янгон у М’янмі стали ближчими для українців завдяки авіакомпанії «flydubai»: відкрилися регулярні рейси з Києва та Одеси зі зручною пересадкою в Дубаї.

КРАБІ. Відкриття в Таїланді

Крабі — популярний регіон серед прихильників пляжного відпочинку, ек­зотичних екскурсій і цікавих пригод. Своєрідним символом краю є дві гори Хао-Ханап-Нам, що ніби виростають просто з річки. Романтичні скелі, фан­тастичні печери, густі мангрові ліси, га­рячий водоспад у джунглях, славетні острови Пхі-Пхі з чарівними берегами та цікавими кам’яними арками — усе це вражає шанувальників тропічної при­роди. Дивовижно гарні й різноманітні пляжі ваблять смарагдовою водою, ви­шуканими морськими мушлями, біло­сніжним піском і вапняковими «стіна­ми». Заповідник «Хат-Ноппхарат-Тха­ра» запрошує на 80 мальовничих ост­ро­вів і острівців із рідкісними тваринами та птахами. Тут можна пройти слі­дами голлівудських зйомок на островах Джейм­са Бонда і Леонардо ді Капріо, приділити час активностям на природі, таким як дайвінг чи хайкінг, поку­пати­ся на терасах водоспаду Хуай-То в на­ціо­нальному парку «Паном-Бенча». Крабі здатне захопити і найдосвідчені­ших мандрівників!
А якщо ви готові до нових відкриттів, вирушайте далі. Адже Крабі є зручною відправною точкою для подорожей Таї­ландом та до сусідніх країн, таких як Малайзія, Індонезія чи Сингапур.

ЯНГОН. Золото Будди

Янгон — найбільше місто М’янми, донедав­на — її столиця. Він відомий змішанням архі­тектури традиційних золотих пагод, колоніаль­них споруд і сучасної висотної забудови. Се­ред головних цікавин міста — 98-метрова по­золочена ступа Шведагон-Пайя, побудована понад 2500 років тому. Споруда зберігає релік­вії чотирьох Будд, що робить її однією з най­більш шанованих святинь буддизму в світі. У середмісті вас зустрінуть відразу кілька вели­ких екзотичних парків. В одному з них на озе­рі побачите колишню Золоту королівську бар­жу — нині ресторан. Відвідайте тисячолітні пагоди, вищі за 10-поверхові будинки. Оглянь­те найбільше у світі мармурове зображення лежачого Будди завдовжки 65 метрів. Відкрий­те для себе дзеркальний лабіринт із золотими реліквіями короля в комплексі Ботатхаун. Оцініть колекції традиційного мистецтва та коштовностей у Національному музеї М’янми.
Усі ці багатства розташовані досить компактно, тож не кваптесь. Ліпше покуштуйте місцеві спеціалітети — наприклад, рибний суп мохінга, який у Янгоні готують найкраще в усій країні та пропонують на кожному кроці.
М’янма повна чудес, таких як Золотий ка­мінь біля міста Кінпун — зависла над прірвою велика брила, вкрита золотом і увінчана шпи­лем, або дві стародавні столиці країни, два міста ЮНЕСКО — Баган із його 2000 храмів та П’ї з археологічним парком.
«flydubai» робить дива ближчими!

flydubai.com