Таки так — offline is a new luxury! Мантра клубу MGVC стала реальністю в новому VUCA-світі.
На розкішній терасі ресторану Atmosfera в легендарному готелі PREMIER PALACE пройшов традиційний Vision Breakfast by Marysya Gorobets.

«Світ змінився. Ми — свідки трансформації парадигм. Але цінності й завдання платформи елегантного нетворкінгу — connecting visions — залишаються незмінними! Ми продовжуємо творити і об'єднувати...» — заявила фаундер клубу Марися Горобець.
Довгоочікувана зустріч після ізоляції відбулася за всіма правилами елегантного нетворкінгу і безпеки завдяки витонченим і ледве відчутним лляним маскам від style партнера клубу MGVC — The Body Wear
Vision Talk із бізнес-тренером Юлією Литвиненко на актуальну тему: VUCA WORLD. Правила нового світу. Знайшли відповіді на запитання: «Як жити в сучасному складному світі без стресу?», «Що робити для підтримання рівнів кортизолу і дофаміну?», «Що таке трикутник балансу?» та «Як завжди залишатися щасливою?».


Секрет розкрито — спостерігаємо за собою, ставимося до себе добріше, залишаємося задоволеними собою, розвиваємось і вчимося більше!
За натхненною зустріччю та обговоренням правил нового світу підглядало з висоти пташиного польоту око дрона під управлінням тендітної шовкової феї Ольги Дворянської!
Про вечірній релакс дівчат після сонячних ванн подбала Ельміра Мехтієва, подарувавши вітамінну бомбу магічної рожевої нафти для розслаблювальної ванни від EKA BEAUTY
На сніданках Марисі не тільки красиво, але ще й традиційно святково, тому що леді MGVC не втрачають можливості провести свій головний день у році в колі учасниць клубу! Вероніку Булавицьку — подругу, наставницю і крила «нашого Горобця» — задарували квітами від BOUQUET і солодкими білими серцями від кондитерської C?LETTE
Розлітались учасниці окриленими та в передчуванні наступних vision-зустрічей.
Ходять чутки, що найближчий Vision Brunch клубу відбудеться на найвищій вершині в Україні...