«Як же ми скучили за найбільш надихаючими зустрічами!!!» — вигукнули ladies MGVC, коли на порозі найнеймовірнішої тераси серця міста в HYATT REGENCY KYIV з'явилася Марися Горобець у полум'яному образі від THE BODY WEAR!


Фаундер VISION CLUB, привітавши всіх своїм емоційно-зворушливим спічем, запросила учасниць стати першими, хто стане свідками офлайн-зустрічі з її давньою подругою (уже 15 років), активною учасницею клубу — Вікторією Бояриною, ініціаторкою соціального проєкту «Сім'я у пріоритеті», засновницею благодійного фонду OPEN MIND FUND, авторкою серії книг «Сім'я у пріоритеті»! Привід для зустрічі — прем'єра першої книги із серії «Відносини в парі. Як створити міцну і щасливу сім'ю».


Вперше за чотири роки існування клубу на майданчику елегантного нетворкінгу експертів було в чотири рази більше! Авторка книги запросила розділити свій vision talk із трьома експертами з першої книги. Разом з Вікторією про ключові теми в книзі говорили:
• Інна Кирилюк, кандидат психологічних наук, юнгіанський аналітик, супервізор «International Association for Analytical Psychology»;
• Анна Гаро, медіатор, адвокат, кандидат юридичних наук;
• Оксана Королович, перинатальний психолог, доктор філософії в галузі психології, системно-сімейний психолог, ментор книги «Відносини в парі. Як створити міцну і щасливу сім'ю».
Під час натхненного vision talk by Marysya Gorobets Вікторія Боярина зізналася: «Коли я починала вивчати тему сім'ї, то хотіла зібрати інформацію для себе і дітей. З однієї книги вийшло три. Це практична енциклопедія, в якій викладено мій досвід.
«ВІДНОСИНИ В ПАРІ. ЯК СТВОРИТИ МІЦНУ І ЩАСЛИВУ СІМ'Ю» — перша у трилогії книг «Сім'я у пріоритеті».


Це свого роду практична енциклопедія сім'ї. Щоб зробити такий проєкт, я дослідила понад триста книг на тему сім'ї і відносин, залучила до співпраці ряд найвідоміших у своїх сферах експертів. Також у ній я ділюся своїм практичним досвідом відносин.
Я впевнена, що єдиний спосіб створити щасливі відносини — це отримати знання і кожний день застосовувати їх із партнером у реальному житті. Займатися сім'єю потрібно точно так, як бізнесом».
Крім дискусії на тему книги на території клубу MGVC у цей день було також презентовано унікальний проєкт ZORELOVY — перший в Україні сімейний табір у Закарпатті на базі екокурорту «Ізки». Це місце, де вдалося разом зібрати найкращих експертів на тему сім'ї та команду прекрасних педагогів — учнів великого вчителя Шалви Амонашвілі. Між іншим, одного з експертів книги «Відносини в парі. Як створити міцну і щасливу сім'ю».
Крім освіти для всієї родини в Україні говорили і про можливості освіти за кордоном, зокрема, у Канаді, де найкращим експертом уже давно визнано CAN SCHOOL — офіційний навчальний центр, який виховує лідерів, а інтереси школи представляє Інна Коган — одна з перших пілігримів клубу MGVC.


Після надихаючого анонсу наступних книг із серії «Сім'я у пріоритеті» чарівний шеф-кухар HYATT REGENCY KYIV Меліх Юрторен привернув усю увагу до своєї чарівної східної посмішки та витончених ароматів кулінарних шедеврів своєї майстерності! На висоті пташиного польоту тераси BAR.ON.8 vision breakfast by Marysya Gorobets був особливо незабутнім! Ну, втім, як і завжди :)
Ladies MGVC традиційно йшли із зустрічі VISION CLUB не з порожніми руками: крім книги-бестселера учасниць клубу чекав beauty-комплімент від SPA NATUREL готелю HYATT REGENCY KYIV і швейцарського лідера косметичного бренду VALMONT.
Презентації книг на майданчику елегантного нетворкінгу стають прекрасною традицією. Про бранч з Анітою Луценко і про її кулінарний бестселер ходять легенди! Ще й не те буде!
Ходять чутки, що сніданки з бранчами Марисі Горобець масштабуються містами України. Де наступний? Ще той vision-квест!
MGVC — connecting visions!