Врез: Шановні наші читачі!Дорогі партнери, друзі!

У жовтні 2017 року у готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» відбулась урочиста церемонія нагородження «Kyiv Tourism Awards – 2017». Під час цієї події у присутності київського міського голови Віталія Кличка, інших посадовців, а також дипломатів, бізнесменів і журналістів Національний реєстр рекордів України зареєстрував рекорд:
«Найтриваліший термін видання друкованого періодичного засобу масової інформації туристич­ної тематики. Журнал «Міжнародний туризм». 25 років і 10 місяців».


Цей рекорд додався до галереї професійних відзнак, яка склалась у нас за ці роки: «Золотого пера», «Скіфського колеса», «Золотої Фортуни», «Кришталевого лелеки», відзнак урядів Таїланду, Дубаю, Домінікани, Грузії…
Дякуємо тим, хто всі ці роки надихав і підтримував нас. Вітаємо з нашим спільним рекордом усіх до нього причетних! І насамперед — наших симпатиків і вірних читачів.
Будьмо разом! Попереду ще багато цікавої та важливої роботи. Ми віримо в те, що Україна стане сильною, вільною і квітучою країною, в якій будуть усі умови для плідної праці, красивого відпочинку, пізнання нашого дивовижного та розмаїтого світу.