MGVC продовжує дивувати, надихати і розширювати vision-горизонти.
Символічно, але восени на платформі елегантного нетворкінгу знову розбирали ДНК щастя. У вересні 2019 року — з головним тренером зі щастя Аллою Клименко, у жовтні 2020-го — з казахським візіонером Маргуланом Сейсембаєвим.


Східного гостя й учасниць MGVC цього разу гостинно приймав заміський кінний клуб EQUIDES CLUB. Під спокусливий sax подавали водичку Solan de cabras та просекко від VICENTE GANDIA.
Незважаючи на шалений графік бізнесмена-мільярдера, Маргулан виступив із натхненним vision talk про рецептуру щастя і формулу успіху.


Про філософію ікіґай — японський секрет сенсу життя — леді MGVC записували дослівно з виступу східного мудреця.
«Щастя складається з трьох незамінних компонентів: любові, здоров'я та улюбленої справи. Без цих інгредієнтів людина просто не може бути щасливою!» — резюмував пан Сейсембаєв.


Після порції запитань-відповідей Маргулана відпустили на наступний виступ у СЕО Club, а Марися гостинно запросила всіх далі бранчувати в затишному Chalet Equides. У ресторані, заквітчаному композиціями BOUQUET, на учасниць зачекались аперитив-коктейль dreams come true та вишукане меню від фуд-дизайнера Ірини Тарасової.


За смачним бранчем говорили про ікіґай кожної з учасниць і знайомилися з новим ароматом італійського бренду Trussardi від Brocard Niche Bar. Традиційно розходилися не поспішаючи, з подарунками від нового beauty-простору MATERIA та компліментами від OSCAR Dry Clean Studio та AIR ASTANA
Зустрічі клубу завжди жадані та найочікуваніші. Що буде далі, лишається тільки здогадуватись і чекати на нові та приголомшливі анонси!
MGVC CONNECTING VISIONS