Платформа елегантного нетворкінгу MGVC продовжує окриляти і дивувати. Цього разу VISION BRUNCH пройшов не у традиційних умовах, а просто неба, на висоті 2061 метра.


30 відтінків жіночої енергії DERMACOLLA BEAUTY CAMP утворили на вершині Говерли особливе жіноче коло сили. В його центрі фаундер MGVC Марися Горобець провела натхненний VISION TALK із харизматичною Іриною Галай — першою українкою, яка підкорила Еверест.


Під час гірського бранчу, в меню якого були колагенові шоти DERMACOLLA, клубна вода MGVC, поживні та смачні смаколики EAT EASY, говорили про гори та внутрішні сили, які вони відкривають. А ще — про гірські пригоди, романи та плани на майбутнє.


Тоді як для Ірини це стало тринадцятим сходження на Говерлу, більшість учасниць підкорили гору вперше. А отже, присутність легендарної альпіністки та її підтримка додали кожній з них духу. Від імені всіх учасниць beauty camp «Горобець, який таки долетів до Говерли» подякував «богині гір» за порцію мотивації й запрошення підкорити духовне місце сили та природної елегантності.
Особисто для Марисі Горобець — це знак, що одна з натхненних зустрічей MGVC відбулася саме тут — у серці українських Карпат, які мотивують, інтелектуалізують і додають енергії на майбутній нетворкінг.


Ходять чутки, що наступне vision-сходження з Іриною Галай відбудеться у серпні на древній та легендарний Арарат. А чи підкорить його MGVC?! Stay tuned!