Коли рівень естетики перевищує норму — це про платформу елегантного нетворкінгу MGVC.
Гастрономічно-оргазмічний NO TABOO Vision Breakfast став першим у 2021 році та найвідвертішим в історії VISION CLUB by Marysya Gorobets.
«Пристрасть, задоволення та роман із самою собою — ключові теми нашого інтимного побачення. Адже найефективніше почуття — це любов до себе», — акцентує фаундер клубу Марися Горобець.


У компанії 50 відтінків жіночих енергій обговорювали SEX TRENDS і шукали маршрут до таємної точки G.
Звісно ж, не без допомоги експертних гостей — першого в Україні гінеколога-естетиста, лікаря-гінеколога вищої категорії, резидента GRACE MEDICAL CLUB Тетяни Шевчук і власниці найбільшої мережі інтимних бутиків NO TABOO, секс-коуча Анжели Запорожець.


Кожна з Lady MGVC оцінила вишукану колекцією білизни від легендарного італійського бренду LA PERLA, запалила свій вогник від інтимної швейцарської косметики HYSQIA, дізналася більше про оздоровлення в поєднанні із задоволенням від лідера з лікування в Німеччині DeutschMedic та української оази краси й здоров’я Grace Medical Club. Традиційно в подарунок кожна з учасниць сніданку отримала сертифікат від салону MATERIA, таємний промокод від At Market і подарункові сертифікати від ALBERTA FERRETTI.
Неймовірні енергетика та естетика в одному флаконі — на NO TABOO Vision Breakfast by Marysya Gorobets.


«У повітрі вирує неймовірна енергетика, а поняття «women power» відчувається щомиті», — додала власниця бутика та амбасадор Alberta Ferretti Валентина Супіханова.
Відверто, витончено, з вібруючим wow-ефектом — у найкращих традиціях клубу MGVC.
Подробиці найінтимнішого сніданку не розголошуються, а тому все, що відбувалося на Vision Breakfast, залишилось у стінах східної казки, гостинного FENIX ASIA.
Ходять чутки, що наступна зустріч MGVC — gastro vision brunch — запланована на перші дні весни, а на гостину до Марисі завітає спорт-гуру Аніта Луценко.
MGVC — CONNECTING VISIONS