Національний комітет «Міс Україна-Південь» в день святкування Конституції України провів національний фінал конкурсу жіночої краси та таланту «Місіс Worldwide 2021», в рамках якого вперше був присуджений титул «Місіс Туризм Україна». Фінал пройшов в рамках фестивалю «Хочу до Одеси» на концертному майданчику Літнього театру «Gorsad».


У фіналі взяли участь представниці з різних регіонів України віком від 30 до 55 рокiв, які реалізували себе в різних сферах життя: культурної, ділової, наукової, спортивної, сімейної.

Основна мета конкурсу-це популяризація туристичного сектора економіки України, залучення туристів в курортну Одесу, підтримка розвитку туристичної програми та інфраструктури країни, створення представницям різних професій сприятливих умов для насиченого ділового і культурного спілкування.
За підсумками конкурсу обрані представниці від України, які представлять нашу країну на міжнародних туристичних виставках, форумах, фестивалях та конкурсах у 2022 році.

У період підготовки до фіналу для учасниць проведені online конкурси «МастерШеф» і творчий конкурс «Талант», майстер - класи з Главою оргкомiтету Тетяною Савченко. По приїзду до Одеси була організована екскурсія по місту з фотосесією на курортних локаціях міста, відпочинок на березі Чорного моря, запис відео інтерв'ю на тему «Роль сучасної жінки в суспільстві». На прес-конференції кожна розповіла про туристичні визначні пам'ятки свого регіону.

За підсумком конкурсу, члени журі присудили наступні титули:

«Місіс Туризм Україна 2021» - Шайдулліна Анастасія;

«Місіс Worldwide 2021» - Піньковська Ліліана.