Не встигли вщухнути емоції найінтимнішого Vision Breakfast, як фаундер клубу MGVC Марися Горобець улаштувала на берегах Дніпра весняний Gastro Vision Brunch, озброївши учасниць ножами та фартухами!


Під наглядом експертних vision-гостей леді MGVC готували вишукані та водночас прості страви за рецептами з гастрономічного бестселера «Сделаем это по-быстрому!» — книги фітнес-тренера Аніти Луценко та кулінара Катерини Андреєвої, презентація якої відбулась ексклюзивно на Gastro Vision Brunch by Marysya Gorobets.
«Це унікальна сьогодні можливість збиратися та спілкуватись offline! Та ще й у компанії успішних, красивих, талановитих! Ідея геніальна, Марисю!» — коментує sport guru Аніта Луценко.


Скільки і чого пити? Чому морозильна камера — це незамінна річ на кухні? Як поєднувати текстури і смаки? Як готувати швидко та смачно? Про це і про багато інших цікавих речей говорили у відкритому діалозі на Gastro Vision Talk за келихами п’янкого APEROL SPRITZ і кристально чистої води SOLAN DE CABRAS.
«Головний принцип любові до кулінарії — це можливість не готувати», — резюмувала кулінар та співавторка книги Катерина Андреєва.
Поки учасниці бранчу чаклували над рецептами, у ресторації, заквітчаній флористичними композиціями від BOUQUET, витав афродизійний шлейф від аромафеї Євгенії Гаврилко, яка підбирала аромати ефірних масел d?TERRA відповідно до стану кожної леді — «motivate, balance, breathe чи, може, афродизіак passion».


На аперитив кожна учасниця отримала книгу з автографом від Аніти & Катерини, тоді як на десерт — ніжний тірамісу, приготовлений власноруч під керівництвом шеф-кухаря гостинного VERANDA on the River.
А от на дигестив кожна учасниця бранчу отримала в подарунок вітамінні комплекси ORTHOMOL, сертифікати на доглядові процедури від beauty salon MATERIA, магічні ефірні масла d?TERRA, привілеї від бренду GOLETS, переваги CURALIFE — компанії, яка створює світ, вільний від хронічних захворювань, та лідера медичного туризму Німеччини, компанії DeutschMedic.


«Я в захваті, наскільки чистою та класною є енергетика Марисі! Вона притягує до себе подібних — елегантних, гарних, сильних і водночас тендітних, жіночних леді!» — зазначила брендолог і партнер d?TERRA Євгенія Гаврилко.
Ходять чутки, що у квітні найекстремальніший бранч пройде в Непалі з першою українкою, яка зійшла на Еверест. Після Vision Talk з Іриною Галай на Говерлі Горобець вирішила злетіти ще вище і провести в базовому таборі Евересту EVEREST VISION BRUNCH. Нам залишається хіба що тримати кулачки та слідкувати за анонсами... Місць на бранчі біля підніжжя Евересту вже немає.
MGVC — CONNECTING VISIONS