Фаундер платформи елегантного нетворкінгу Марися Горобець, як і обіцяла, продовжує дивувати і надихати в літньому сезоні учасниць клубу MGVC.
Після бранча на найвищій вершині України — горі Говерлі — Марися влаштувала Anti-Age Vision Brunch у серці столиці на території інноваційної Tila Clinic, де пройшов VISION TALK на тему плацентарної та клітинної терапії. Експертами відкритого діалогу виступили Газда Марія, керуюча Tila Clinic, і Соколов Микола, головний лікар Інституту клітинної терапії.


Сам бранч проходив у ресторані клініки, вишукано декорованому соковитими лимонами та ніжними нюдовими трояндами від салону флористики BOUQUET.
Під дзвін келихів із healthy smoothie учасниці знайомилися з історією клініки та можливими програмами збереження краси, молодості й здоров'я.


Що робити з плацентою, якщо вона збереглася? Де взяти, якщо немає? Як стати найкращою версією себе і відчувати фарби життя на 100%, які є міфи і перекази про стовбурові клітини — лише частина запитань, які не залишилися без компетентних відповідей!
Плавно переходячи до дегустації ніжного лосося від шеф-кухаря клініки, партнери Travel Muse уперше в історії клубу провели райський розіграш, подарувавши відпочинок на Мальдивах двом щасливицям. Одна з них — чарівна Анна Мартиненко, ідейна натхненниця Tila Clinic і господиня Modi Beauty Center.


Без подарунків із vision-зустрічі не пішла жодна красуня: style-партнер клубу ЦУМ подарував учасницям клубу унікальні преміальні картки та яскраві хустки від Liu Jo. А OSCAR Dry Clean Studio разом з Alberta Ferretti традиційно забезпечили Ladies MGVC подарунковими сертифікатами.


Молодильний набір спецій від Tila Clinic, особисто розроблений Марією Газда, став приємним подарунком-нагадуванням про незабутній anti-age-бранч.
MGVC CONNECTING VISIONS!