26 грудня на території Головної офіційної резиденції Святого Миколая у Львові відбувся благодійний аукціон «Будь дивом». Головним організатором події та господинею вечора стала Ореста Компанець - власниця комплексу Kavalier Boutique Hotel.
На події зібрались меценати та благодійники, щоб зібрати кошти на курс реабілітації для дітей-сиріт з інвалідністю із першого малого групового будинку «Happy Home», що у Києві. Серед запрошених гостей були Катерина Невська, Марися Горобець, Ігор Посипайко.


На аукціоні розігрували 7 особливих лотів, серед них дерев’яні очечі-обереги із різдвяної колекції by Marysya Gorobets, клатчбук від бренду NewSky, скульптури від мисткині Ганни Друль, плед з мериносової шерсті наданий комплексом Kavalier Boutique Hotel, а також ікони галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart. Лотом вечора став кулон Charity Chain від бренду Guzema Fine Jewerly, особисто наданий Валерією Гуземою. Його віддали з молотка за 40 500 грн.


Додатково на тихому аукціоні розігрувались дитячі малюнки дітей із сиротинцю «Happy Home», намальовані на спільному уроці малювання напередодні заходу, проведеного спільно із командою Святого Миколая та Анатолієм Анатолічем.


Ельфи-помічники запрошували гостей відвідати будиночок Святого Миколая, у якому була розміщена фотовиставка з уроку малювання, автором якої став Дмитро Мунтян. Також кожен охочий міг здійснити свою мрію, написавши та повісивши її на дереві бажань, де вже були розміщені десятки мрій дітей із сиротинців. Магічну атмосферу вечора створили спеціально запрошені гості - ансамбль «Sempre Primo», керівник Оксана Матвієнко, які виконали щедрівку «Щедрик». Гостей вечора частували глінтвейном та справжнім бограчем.


Для тих, кому не вдалося вибороти лот, пропонували придбати поштівку, крафтовий імбирний пряник, скульптури Ганни Друль та аксесуари, надані Катериною Невською або ж просто внести свій благодійний внесок до «Фонду Святого Миколая». Спільними зусиллями вдалося зібрати більше 100 тисяч гривень, які будуть скеровані на курс омріяної іпотерапії для вихованців дитячого будинку «Happy Home», а також на допомогу іншим потребуючим дітям.