MGVC відкрив довгоочікуваний осінній сезон. Традиційний Vision Breakfast by Marysya Gorobets цього разу пройшов у затишному ресторані «ПАСТЕРНАК» в атмосфері бездоганної гостинності.


Спікером vision talk стала Анна Огурцова — дерматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, душа VIVA MEDICAL AESTHETIC CLUB, який нещодавно відкрив свої двері на «Новопечерських Липках». Анна достеменно знає, «як бути найкращою версією себе без операцій»: 26 років медичної практики, з яких 23 — в естетиці, є вагомим аргументом. А отже, і діалог за сніданком вийшов відвертим, предметним та, головне, натхненним!


Останній «інгредієнт» — візитівка клубу Марисі Горобець. Говорили про естетику за келихом просеко Terra Serena та устрицями fine de claire, після чого подавали сніданок від шеф-кухаря ресторану «ПАСТЕРНАК».
У меню були колагеновий шот DERMACOLLA з водичкою PERRIER, боул із лососем, манго, авокадо та яйцем пашот на подушці з бебі-шпінатом, сирники з ягідним кулі... М-м-м, ну як тут гастрономічно не надихнутися?! Під час традиційного нетворкінгу, що є обов’язковою складовою клубу MGVC, учасницям вручили сертифікати від компанії DEUTSCH MEDIC — лідера з лікування в Німеччині, парфуми від BROCARD Niche Bar, квіти від BOUQUET, презенти від PHformula, o.wow sportswear, Iva Nerolli, MODI beauty center, дизайн-студії TVORCHA, а ще презентували MGVC-паски з улюбленим меседжем клубу — OFFLINE IS A NEW LUXURY — у поєднанні з брендом D.OLYA.
Ходять чутки, що платформа елегантного нетворкінгу вже готує грандіозний сніданок на жовтень, — тож лишається слідкувати за анонсом!