Врез: Гарного самопочуття бажає Анна ВЕГЕН — лікарка, кандидат медичних наук, засновниця агенції «DeutschMedic GmbH» у німецькому місті Ессен. Задля нашого здоров’я там залучають усі можливості німецької медицини.
Країна: Німеччина

— Пані Веген, ви 22 роки допомагаєте пацієнтам з України та інших країн отримувати медичні послуги в німецьких клініках. Якими є сьогодні основні напрями медичного туризму в ФРН?
— Пандемія коронавірусу істотно змі­ни­ла галузь. Практично єдиним напрямом роботи з інтернаціональними паці­єн­тами лишилась онкологічна допомога: на запро­шення клінік такі хворі можуть при­їжджа­ти з-за кордону. Проте ми підтримували зв’язок і з іншими своїми клі­єнта­ми, кон­сультували їх дистанційно. Це до­помогло компанії зберегти статус і персо­нал. Споді­ваюся, новий рік принесе зняття обмежень щодо подорожей, і ми знову надаватимемо повний спектр послуг медтуристам.
— Які тенденції приніс 2020 рік в онко­логію?
— Головна з них — «кожна людина є ін­дивідуальністю, кожне онкозахворювання є індивідуальним». Найважливіше — зро­зуміти властивості пухлини, тож кожен па­цієнт має пройти молекулярно-генетичне дослідження. Це дасть змогу підібрати ін­дивідуалізовану терапію, яка принесе успіх із найвищою ймовірністю.
Революційні зміни відбулись і в терапії раку легень, шлунка, молочних залоз, ни­рок, стравоходу, передміхурової залози…


— Чому іноземні пацієнти звертають­ся саме до вас?
— Мало хто з потенціальних «медичних» туристів знає, що в Німеччині діяль­ність медагенцій є незалежною від лікарень, отримувати винагороди від клінік заборо­нено. Це гарантує прозорість роботи. В та­ких умовах обирають «DeutschMedic», бо ми гнучко використовуємо всі можливості німецької медицини — від лікарів амбула­торної ланки до академічних клінік. У на­шій федеральній землі Північний Рейн – Вестфалія є аж вісім медуніверситетів, і багато інновацій — саме на рахунку фахів­ців, із якими відбувається тісна співпраця. Ми готові підтримати в будь-якій ситуації, яка вимагає висококваліфікованої медич­ної допомоги та досвідченого організатора.
— Як фахівець ви стояли біля витоків медичного туризму. Що б ви зараз побажа­ли своїм клієнтам і колегам?
— Для підопічних на перше місце має вийти профілактика. Попри досягнення в лікуванні тяжких захворювань, варто вико­ристовувати всі можливості для запобіган­ня недугам і вчасного їх виявлення. Програ­ми зручних і швидких обстежень провідни­ми німецькими фахівцями можуть зберег­ти здоров'я всієї родини на довгі роки. Та­кож хотілося б, щоб активізувалося санатор­но-курортне лікування для інтернаціональ­них пацієнтів: Німеччина — країна чудових оздоровниць за всіма профілями.
Колегам і партнерам у 2021 році хочу побажати пожвавлення ринку, плідної спів­праці та безлічі задоволених клієнтів, які з нашою спільною допомогою відновлять і збережуть своє здоров’я.


DeutschMedic GmbH

www.deutschmedic.de
www.facebook.com/www.deutschmedic.de
www.instagram.com/deutschmedic