Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2012 рік Туристи вітають юристів!
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Туристи вітають юристів!
01 червня 2012 року

Фірма-ювіляр обрала місцем святкування своєї урочистості банкетний зал столичного готелю «Hyatt». 25 квітня тут зібрався український та іноземний бомонд у різних сферах діяльності — загалом близько 200 високоповажних персон. Вони прийшли вшанувати тих, хто багато років дбав про непорушність їхніх прав і успішність справ. Першими приймали поздоровлення сам керуючий партнер Михайло Ілляшев, партнери Роман Марченко та Максим Копейчиков.

В атмосфері елегантності та розкоші тривало частування і спілкування. Нікого не залишили байдужим насичена концертна програма за участю Джамали, Валерія Сюткіна та інших зірок естради, з розіграшем призів, вишуканою кухнею та іншими атрибутами свята.

На адресу ювілярів пролунало багато теплих побажань. Серед інших із вітальним словом виступили генеральний конструктор державного концерну «Антонов» Дмитро Ківа,  директор із правової підтримки ЗАТ «Київобленерго А.Е.С.» Наталя Лиса, голова представництва в Україні німецької компанії «Wоrwag Pharma» Вікторія Тарабанова та ін. Від туристичної сфери вручили подарунки і засновники видавничого дому «Міжнародний туризм» Ірина та Олександр Горобці.

За ці 15 років «Ілляшев та Партнери» стали одним із найбільших авторитетів у царині права та здобули довіру лідерів у багатьох галузях бізнесу. Серед клієнтів компанії — ГК «Антонов», НАК «Нафтогаз України», акціонерна судноплавна компанія «Укррічфлот», міжнародна торгова компанія «Metro Cash & Carry», українські банки «Надра» і «ПроКредит Банк», казахстанський «БТА Банк» і латвійський «Trasta Komercbanka», представництво ЄС в Україні та багато інших.

Заснована в перші роки незалежності України, нині фірма надає послуги практично в усіх галузях права. Згідно з шанованими міжнародними довідниками «The Legal 500 — EMEA», «Chambers Global», «Chambers Europe», «IFLR 1000», «PLC Which Lawyer?», фірма посідає чільні позиції в рейтингу юридичних фірм України.

У фірмі «Ілляшев та Партнери» працює 55 фахівців. Як каже сам Михайло Ілляшев, кваліфіковані юристи залучаються під конкретні справи, а не під можливі обсяги робіт, тому штат надмірно не розростається. При цьому лише за минулий рік адвокати фірми супроводжували понад 500 судових процесів і представляли інтереси понад 350 українських та іноземних компаній.

Туристичний бізнес теж потребує високопрофесійної юридичної підтримки. Наша редакція щиро вдячна ЮФ «Ілляшев та Партнери» за тривалу і вірну співпрацю, розуміння наших потреб, вчасні й компетентні поради, наполегливу допомогу у відстоюванні законних прав, дружнє та мудре слово.

Бажаємо вам, дорогі партнери, аби ваш професіоналізм завжди давав гідні плоди, а кількість юридичних справ та задоволених клієнтів зростала. Здоров’я та всіляких гараздів вам і вашим рідним. І звичайно, яскравих подорожей!


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.