Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2012 рік Туристичні тренди літа
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Туристичні тренди літа
12 квітня 2012 року

Турвиставка в МВЦ на Лівому березі в Києві відновила свій розмах. Якщо торік у частини учасників та відвідувачів криза зменшила ентузіазм, то тепер стало ясно: це нова хвиля. Потоки турагентів уже до відкриття почали омивати фантасмагоричні експозиції. Найбільший стенд, турецький, нагадував білу фортецю й мав справжній кольоровий фонтан. Музика і гучні промо-акції не вгавали, рядами виставки блукали загадкові велетні, пурхали феї-метелики, вояк у формі цісарської армії роздавав буклети… Складно знайти галузь, у якій виставки проходили б так стильно і весело!

У святковій веремії майже тонув офіціоз. У відкритті серед інших взяв участь заступник київського міського голови Олександр Мазурчак. Своє привітання учасникам і гостям надіслав прем’єр-міністр України. Офіційну підтримку UITT висловили Всесвітня туристична організація при ООН, профільний комітет Верховної Ради та київський міський голова. Всім їм та учасникам виставки подякувала на відкритті пані Ірина Коршуненко від імені організаторів події — української компанії «Прем’єр Експо» та британської «ITE Group Plс».

Якщо перевести ярмаркове розмаїття у цифри, вийде понад 700 учасників із більш ніж 60 країн, серед них — понад 30 великих національних стендів. На державному рівні тут дебютували Румунія, Сербія, високогірний Тибет, емірат Фуджейра, Каталонія, острів Тенерифе, а окремі компанії вперше представляли В’єтнам, Гонконг і Мальдивські острови.

Ідейними трендами виставки стали медичний туризм, подорожі для людей з обмеженими можливостями і так званий «slow tourism» — «повільний туризм» (на противагу «туристичному фаст-фуду»). Останній запропонували представники Венето — найпопулярнішого регіону Італії. Це продукт для гурманів подорожей: тут і Венеція з Вероною та іншими казковими містами, і чарівне озеро Гарда, і Доломітові Альпи влітку і взимку, і термальні курорти…

Тенденцію лікувального туризму найкраще представив Ізраїль. Відкривав національну експозицію міністр туризму цієї держави Стас Місежников.

Напрочуд яскравим відкриттям стала Македонія. Невеличка країна здивувала спектром можливостей: від найдавніших пам’яток людства до найновіших готелів, від гірськолижних курортів до пляжів на двох прекрасних великих озерах. А ще вразив голова тамтешньої турадміністрації, артистично провівши презентацію. До всього країна на рік відмінила візи для українців. Браво!

Безумовно, трендом літа стане Іспанія від «Наталі Турс». Оператор удвічі збільшує кількість рейсів до цієї країни. Компанія провела прес-конференцію спільно з іспанськими партнерами, послом Іспанії в Україні та очільником турадміністрації Каталонії. В колекції 2012 року — Каталонія та Валенсія, острови Тенерифе та Мальорка. «Обновки» продаються за 30-відсотковою знижкою при ранньому бронюванні. Пан посол заявив, що іспанські візи тепер чи не найдоступніші для українців у всій Шенгенській зоні.

На «UITT – 2012» діяла школа гостинності, майстер-класи з підбору кадрів і з народного гончарства та ткацтва. Відбулися рейтинг «100 найкращих готелів України», міжнародний бізнес-форум «Малі готелі й апартаменти в Україні», конференція з ділового туризму, три десятки семінарів…

Хто хоче знати всі новинки — відвідує турвиставку особисто. До наступної UITT!


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.