Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2011 рік Повноліття улюбленої виставки
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Повноліття улюбленої виставки
03 жовтня 2011 року

Вісімнадцяте осіннє зібрання  професіоналів туристичної галузі «Україна'2011» стане найяскравішим святом за всю його історію і вразить навіть досвідчених поціновувачів та експертів. Колективні стенди, що  представлять туристичні можливості країн матимуть: Азербайджан, Аргентина, Болгарія, Дубай, Єгипет, Індія, Індонезія, Кіпр, Мексика,  Палестина, Польща,Таїланд, Туніс, Туреччина, Словаччина, Угорщина, Фінляндія та ін. Загалом у виставці братиме участь майже 600 компаній з 40 країн світу. Багато туристичних офісів країн, що є постійними учасниками турсалону збільшили свою експозицію, деякі навіть в декілька разів. Адже 18 Міжнародний туристичний салон «Україна'2011» – це демонстрація сучасних трендів світового туризму. Вітчизняна туристична галузь має унікальний шанс – завдяки фіналу футбольного ЄВРО-2012 в найближчому майбутньому долучитися до групи провідних. Участь у турсалоні «Україна'2011», який протягом багатьох років демонструє вдале поєднання пропозицій компаній вітчизняної індустрії відпочинку з високоякісним міжнародним туристичним продуктом, є запорукою прогресу та вдосконалення українських представників туристичної сфери, та можливістю заявити про себе на увесь світ. Адже турсалон «Україна'2011» має офіційний міжнародний статус, внесений до календарів Всесвітньої туристської організації (UNWTO), а також є членом Міжнародної асоціації туристичних виставок та ярмарків (ITTFA).

Українські регіони, що мають великий туристичний потенціал та традиції є обов’язковим елементом виставки, серед них Закарпаття, Тернопілля, Львівщина, Київщина, Чернівці та ін. Популярні санаторії і курорти України також є обов’язковою складовою експозиції турсалону. Змістовним і цікавим буде стенд Фінляндії, напередодні зимового сезону наші гості з Півночі присвятять свою експозицію зимовому відпочинку, казкова Лапландія та фінський Санта Клаус стануть головними героями турсалону. На противагу Фінському стенду учасники з Близького Сходу  підсилять пропаганду зимового відпочинку під сонцем і біля теплого моря. Святково яскраві і масштабні стенди презентуватимуть туроператори: JOIN UP, «Ідріска Тур», «Пегас Туристик», СІТА, NATALIE TOURS. Значно зріс перелік провідних світових авіакомпаній-учасниць турсалону. Організатори працюють над запровадженням нових сервісів для відвідувачів турсалону – професіоналів туристичної сфери та любителів мандрівок. На фотовиставці під час турсалону «Україна’2011» буде представлено 20 робіт фотографа Олега Жарія. Тематика виставки – панорами культурних, історичних, духовних місць України.

Крім насиченої програми семінарів і презентацій, під які задіяні усі без виключення конференц-зали МВЦ, відвідувачі отримають і додаткові інформаційно-довідкові сервіси. Розширилася і промо-кампанія турсалону, яку традиційно проводять провідні галузеві ЗМІ України: «Міжнародний туризм», Welcome to Ukraine, «Українська туристична газета», «Мандри», «Український туризм», «Большая Прогулка», «Едем в Отпуск!», Tour NUANCE, «Мир Отдыха», «Путешественник», «Робінзон», «Вояж+», «Новости Турбизнеса», портали: «Отпуск.ком», «Незабаром» та ін. До них цього року долучився популярний багатотиражний жіночий тижневик «ОТДОХНИ!».

За вісімнадцять років свого існування турсалон «Україна’2011» здобув не лише міжнародне визнання  підтверджене всесвітніми профільними організаціями, а й симпатії та довіру спеціалістів виставкового та туристичного бізнесу. Кожного року ми отримуємо дійсне підтвердження цього факту у вигляді багатотисячної веселої та енергійної  «армії» турагентів та мандрівників, яка на три дні у жовтні «бере в облогу» експозицію улюбленої виставки. «Тут перетнуться усі туристичні маршрути світу! » фраза, що стала слоганом турсалону. Перевірити її влучність та відчути атмосферу міжнародного яскравого туристичного ярмарку можна 4-6 жовтня у МВЦ (ст. м. «Лівобережна»).

Запрошуємо усіх на велике свято туризму, відпочинку і здоров’я. Гарний  настрій, яскраві емоції, нові відчуття та романтичні подорожі починаються на турсалоні «Україна'2011».

Усі новини про виставку на сайті турсалону: 

www.ukraine-itm.com.ua

 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.