Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2009 рік Ми в моді!
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Ми в моді!
22 травня 2009 року

На столичному показі одягу здобула приз представниця нашої редакції. Журналістки нарівні з професійними моделями взяли участь в акції будинку моди «N.Ganzha».

 

На те й журналісти, щоб вигадувати оригінальне. Авторкою ідеї та ведучою вечора виступила директор ТО «Славута» Валерія Бондаренко. Справді, чому б «акулам пера» не побачити модний бізнес ізсередини й не покращити свою власну форму? Молода, але вже відома дизайнерка Надія Ганжа з готовністю відгукнулася на пропозицію. І ось що з того вийшло.

Участь взяли шість представниць мас-медіа — Юлія Война (УТР), Ольга Прокопчук (журнал «Віче»), Марина Завгороднюк (ІА «Інтерфакс»), Олена Мельничук (журнал «Наталі»), Надія Гоцуєнко (газета «Дзеркало тижня») та Світлана Гуторова (журнал «Welcome to Ukraine» видавничого дому «Міжнародний туризм»). Для початку вони пройшли майстер-клас власника модельної агенції Сергія Чудовського. За рекордно короткий час навчилися стежити за своєю поставою і правильно ходити. А потім протягом двох годин разом із дівчатами-профі у виставковому комплексі «ЕкспоПлаза» представляли моделі літньої колекції «Біла ніч під вітрилами» від «N.Ganzha»: елегантні брюки, жакети, унікального крою сукні та сарафани — все легке, оригінальне, з чіткими силуетами та складними оздобами.

І здебільшого дівчат-журналісток важко було відрізнити від «немедійних» моделей! Серед них провели конкурс, і звісно, кожна з них заслужила й отримала свій титул. Наша посланниця краси перемогла в номінації «Акторська майстерність». Вітаємо!

Усі моделі-журналістки отримали розкішні шкіряні куртки від «N.Ganzha». Президент міжнародного доброчинного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш вручила кожній з них книжку «Молоко з кров’ю» харківської журналістки, що друкується під псевдонімом Люко Дашвар. Співачка Ольга Крюкова подарувала всім свої сонячні пісні, які дуже пасували до вільної атмосфери показів і літнього вбрання.

А Надія Ганжа пообіцяла, що незабаром на сайті дизайнера www.nganzha.com  з’являться «Поради акулам пера» на всі випадки журналістського життя. Треба вміти себе показати!

 

 

Надія ГАНЖА:

«Наші жінки йдуть по життю «на всіх вітрилах». Вони сильні й водночас дуже жіночні. У нашій новій колекції «Біла ніч під вітрилами» це передано поєднанням чорного й білого.

Сучасне життя складається з тонів-антагоністів — це ніби «інь» і «янь», що міняються місцями. Жінка теж мінлива, непередбачувана, сповнена напівтонів. Піймати момент, показати її індивідуальність — непросто.

До речі, літо обіцяє бути прохолодним, тож і з погляду синоптиків наша колекція теж актуальна.

Що ж до участі журналісток... Вони, якщо хочете, — обличчя нації. Вони ведуть репортажі з різних куточків світу і представляють там Україну. Жінки-журналістки прагнуть відповідати своїй аудиторії: молодіжній, спортивній, політичній… Але важливо й не розчинитися в цьому образі. Індивідуальність можна підкреслити одягом, і в цьому посприяємо ми, дизайнери».

 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.