Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2008 рік До Сашка на ювілей
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
До Сашка на ювілей
10 квітня 2008 року

Аристократично-демократичний ресторан «Монако» вiтав гостей: дипломатiв i журналiстiв, турбiзнесменiв i мандрiвникiв, художникiв та чиновникiв. На урочисто прикрашених сходах у колi родини й iз бадьорою усмiшкою приймав подарунки ювiляр — Олександр Горобець. Сивина прокралася в чуб, а очi, здається, лишились як у того хлопчика з фотографiї — хiба що трохи подорослiшали. Як подорослiшали i мрiї.

Залишило слiд яскраве дитинство на Буковинi, серед любовi, в оточеннi творчих i щирих людей. Мама Галина й тато Iван — лiкарi, сiльськi iнтелiгенти, письменник i буковинський дiяч дiд Євген Карпюк, рiдна тiтка Марiчка та дядько Iван Миколайчук — чудова спiвачка i генiальний актор… Шкiльнi бурхливi роки, нагороди за «дорослi» хореографiю та спорт, значок «Турист СРСР» у десять рокiв, подорожi Карпатами в колi друзiв… З того i зародилася любов до Батькiвщини, бажання подорожувати й оповiдати.

На початку 80-х у Олександра Горобця, нинi головного редактора двох поважних журналiв, i гадки не було бодай про журналiстську дiяльнiсть. Вiн тодi органiзовував МЖК. Але закладена з дитинства любов i довгоочiкувана незалежнiсть України спонукали вiдкрити спiввiтчизникам весь свiт на сторiнках «Мiжнародного туризму» — першого i довгий час єдиного туристичного видання в Українi. Трохи згодом народився й «Welcome to Ukraine», журнал англiйською мовою. Це тепер Олександр Горобець знаний у видавничих колах, його журнали мають не одне «Золоте перо» i не одного «Кришталевого лелеку». А тодi, на початку 90-х, усе було нове — i ризики, i пошук коштiв, i здобуття читацької прихильностi... Допомогла дружна родина, талановитий колектив, коло вiрних партнерiв.

Власне, один iз талантiв Олександра Горобця — знаходити друзiв та однодумцiв. На своєму ювiлейному вечорi вiн часто перехоплював iнiцiативу у ведучих, прагнучи представити когось присутнiм. Почесний президент Києво-Могилянки В’ячеслав Брюховецький, найдужча людина свiту Василь Вiрастюк, художники Iван Пилипенко та Миколай Кочубей, голова Нацiональної турорганiзацiї Вiктор Безверхий, екс-посол Грузiї в Українi Грiгол Катамадзе, Надзвичайний i Повноважний посол України у Грецiї Валерiй Цибух, туроператор iз Чехiї Санiя Халiлi, вiдомий готельєр Людмила Луганова, президент Нацiональної телекомпанiї України (вiн же — почесний ведучий вечора) Василь Iлащук, журналiсти, фотохудожники, музиканти, мандрiвники i звичайно, батьки та родичi — всi почувалися чудово в єдиному колi.

Було спiлкування, калейдоскоп приємних емоцiй, спогади, щирий вияв почуттiв... А ще наша мелодiйна українська пiсня, зокрема у виконаннi на всi часи славного трiо «Золотi ключi», гурту «Божичi», Solomia з квартетом «Spirit of Music». Народна музика i запальний танець — саме вони панували на ювiлейному вечорi! У перервах гостi виголошували здравицi, а перед ними на кожному столi ховалася порцелянова пташка — родовий «тотем» Горобцiв…

Ну як не побажати цим людям натхненного спiву й високого польоту?

 

P. S. А наступного дня «до Сашка на ювiлей» завiтав мiнiстр культури та туризму Василь Вовкун iз дружиною Лiдiєю. Несподiванкою вечора було привiтання вiд уряду Дубаю… Свято триває! 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.