Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2008 рік Журналістське визнання туризму
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Журналістське визнання туризму
10 квітня 2008 року

Шоу, як завжди, було яскраве. Мiжнародний культурний центр «Жовтневий палац» приймав найкращих iз найкращих у галузi мас-медiа. Їх вiтали провiднi дiячi культури, економiки, полiтики, вручаючи заповiтнi «пера» та iншi почеснi вiдзнаки. I звiсно, до них приєднувалися, за традицiєю подiбних урочистих церемонiй, українськi та iноземнi артисти — кожен зi своїм мистецтвом. Що ж, засоби масової iнформацiї посiдають у суспiльному життi одне з найпочеснiших (i найвiдповiдальнiших) мiсць. До речi, багато в чому саме завдяки «Золотому перу».

Цей щорiчний мiжнародний рейтинговий конкурс ЗМI уперше вiдбувся в далекому 1999 роцi. Вiдтодi його визнали не лише на батькiвщинi, а й за кордоном — «Золоте перо» отримали росiйськi, грузинськi, польськi, бiлоруськi журналiсти. Анi полiтичнi вiяння, анi iншi перипетiї в життi країни не зменшили бажання «батькiв» акцiї розвивати у державi iнформацiйно-культурний простiр, вшановуючи найкращi його досягнення. Органiзатором конкурсу вiд початку виступає громадська структура — Центр соцiально-полiтичних дослiджень. Вiн вдячний за iнтерес до акцiї всiм зацiкавленим нею, а за пiдтримку — численним партнерам i спонсорам.

Найкращi журналiсти й засоби масової iнформацiї визначаються шляхом незалежних загальнонацiональних соцiологiчних опитувань i монiторингових дослiджень серед громадян України. Цього разу в конкурсi взяли участь творчi роботи представникiв понад 50 загальноукраїнських друкованих, радiо- й телепроектiв.

Нагороди вручались у 9 номiнацiях. Наприклад, серед переможцiв у галузi новин — телеканал «24» та «Радiо Свобода» з програмою «Ранкова свобода», серед полiтаналiтичних проектiв вiдзначенi п’єса «Iгри олiгархiв» Олександра Прогнимака та, звiсно, Савiк Шустер i його «Свобода». Впадало в око чимало «соцiально-викривальних» медiа-проектiв, таких як «Корупцiя по-українському» газети «Вечiрнi Вiстi» або журналiстськi розслiдування газети «Вечiрнiй Київ» у сферi зловживань столичних чиновникiв. У розважальнiй номiнацiї дещо здивувало нагородження тележурналу «Свiтське життя» на I Нацiональному каналi. Нацiя потребує гламуру?..

Була й номiнацiя пiзнавальна. I вона принесла чергову нагороду для нашого журналу (редакцiя вже має два «Золотi пера»). Точнiше, для головного редактора Олександра Горобця. Йому вручили Срiбну медаль I ступеня («золотi» не вручалися) «За вагомий внесок у розбудову всеукраїнських ЗМI — журналiстське визнання». Йдеться про журнали «Мiжнародний туризм» i «Welcome to Ukraine», що створенi на зорi державної незалежностi та залишаються провiдними у своїх сферах до сьогоднi. Вiдзнака стала чудовим подарунком до 50-лiття пана Олександра. Вiтаємо з ювiлеєм та успiхом! I дякуємо за визнання всiй українськiй журналiстицi. 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.