Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2008 рік Ласкаво просимо на UITT 2008!
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Ласкаво просимо на UITT 2008!
03 березня 2008 року

Міжнародна виставка UITT 2008 – «Україна – подорожі й туризм» займає площу трьох павільйонів Міжнародного Виставкового центру, а це більше 27 тис. кв. м експозиції. Щорічна динаміка кількості учасників виставки свідчить про величезний інтерес до неї з боку вітчизняних та іноземних компаній, які працюють в туристичній галузі – так, 2008 року на виставці буде представлена продукція понад 850 компаній з 60 країн. Організатори виставки пишаються національними стендами Австрії, Болгарії, Греції, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Йорданії, Іспанії, Італії, Кіпру, Кореї, Литви, Малайзії, Норвегії, Польщі, Словаччини, Словенії, Таїланду,  Туніса, Угорщини, Франції, Чеської Республіки. Міжнародна виставка UITT 2008 привернула увагу ключових операторів не тільки вітчизняного, але й світового ринку. Цього року делегація Йорданії, яку надихнув успіх минулорічного заходу, готується вразити відвідувачів виставки найбільшим стендом – 184 м.кв. Участь у підготовці національної групи Йорданії взяв ніхто інший, як Міністр культури Аль Файєз. На стенді будуть представлені 2 йорданських авіа-перевізника Royal Jordanian та UM Air, 10 провідних тур-операторів, 3 пяти-зіркових готелі на узбережжі Мертвого моря. Стратегічне значення в період підготовки до чемпіонату світу з футболу Euro 2012 має представленість на провідній туристичній виставці UITT 2008  національного стенду Польщі, який цього року займає 122,5 м. кв. Справжньою перемогою компанії «Премєр Експо» є участь у виставці 2008 року національної делегації Італії. Крім того, вперше на виставці UITT 2008 окремим блоком буде розміщений туристичний потенціал України. В павільйоні №2 відвідувачі й гості виставки зможуть ознайомитись з експозицією операторів, що працюють виключно на внутрішньому ринку. З туристичними продуктами різних регіонів України можна буде ознайомитись на стендах Міністерства туризму та курортів АР Крим, Національної туристичної організації та Київської міської держадміністрації.

В рамках виставки UITT 2008 – «Україна – подорожі й туризм» запланована широка ділова програма:

• 27-28 березня в рамках виставки UITT 2008 проходитиме II Міжнародний бізнес-форум «Малі готелі й апартаменти в Україні», організований за підтримки Асоціації малих готелів та апартаментів України, Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Державної служби туризму та курортів, Міністерства культури й туризму, Міністерства туризму та курортів Автономної Республіки Крим, санітарно-епідеміологічних служб тощо. Саме тут учасники отримають унікальну можливість взяти участь в дискусії на тему «Державне регулювання готельної діяльності: Практика. Проблеми. Перспективи. Що затримує розвиток готельного бізнесу в Україні?», а також в майстер-класах з організації роботи малих готелів, підготовці та перепідготовці персоналу, сучасних тенденціях готельного дизайну тощо.

• 28 березня відбудеться III Міжнародна конференція MICE Ukraine 2008: «Організація конференцій та ділових зустрічей», модератором якої виступить Вадим Грабарчук, президент Асоціації ділового туризму України. Учасники конференції зможуть отримати об’єктивний огляд конференц-сервісу в Україні, ознайомитись з найбільш зручними форматами ділових заходів та перспективами подальшого розвитку індустрії ділового туризму в Україні та Європі. 

• Паралельно з виставкою UITT 2008 традиційно проходитимуть IX Міжнародна виставка обладнання й технологій для готелів, ресторанів та курортів Hotel & Restaurant Expo Ukraine 2008, V Міжнародна спеціалізована виставка професійного обладнання для прибирання Cleanexpo Ukraine, V Міжнародна виставка KIBS «Катери та яхти» – 2008. Цього року вперше в рамках виставки UITT 2008 проходитимуть Перша міжнародна виставка «Brand4Rentфранчайзинг та інші бізнес – можливості», а також VIII Міжнародна виставка «Décor & Gifts». Одночасне проведення всіх цих проектів надасть учасникам можливість залучити до співробітництва нову багатомільйонну аудиторію цільових відвідувачів.

 

Зверніть увагу, що перші два дні – 28 та 29 березня 2007 року  виставка працюватиме тільки для професійних відвідувачів.

Компанія «Прем’єр Експо» (ITE Group Plc) бажає Вам плідної праці та нових ділових контактів!


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.