Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2006 рік Сповнімося Святим Духом!
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
Сповнімося Святим Духом!
11 червня 2006 року

На десятий день після Христового вознесіння і на п’ятидесятий день його воскресіння припало велике єврейське свято П’ятидесятниці в пам’ять Синайського законодавства. Всі апостоли разом з Божою Матір’ю та іншими учнями Христа знаходилися в великий кімнаті якогось будинку в Єрусалимі. Була третя година дня (за єврейським ліком, а за нашим — дев’ята ранку). Раптом всі почули звук, подібний на той, що здіймає порив сильного вітру. Потому з’явилися вогненні язики та почили по одному на кожному з присутніх. Всі сповнилися Святим духом і почали славити Бога різними мовами, яких до того не знали. Так Дух Святий, як обіцяв Спаситель, зійшов на апостолів у знак того, що Христос дав своїм учням здатність та силу нести слово Боже по всьому світу; а те, що Дух зійшов у вигляді вогню, було символом здатності опалювати гріхи, очищувати і зігрівати душі.

Без благодаті Духа Святого немає спасіння, немає істинного християнства. Сам Ісус Христос говорив, що його послідовникам необхідний цей Божий дар. В розмові з праведником Никодимом, який прийшов до Спасителя дізнатися, що потрібно робити, щоб спастися, він проказав: «Істинно, істинно говорю тобі, якщо хто не народився від Всевишнього... від води і Духу, не може ввійти в Царство Боже: народжене від плоті є плоть, а народжене від Духу є дух» (Ін. 3, 3. 5-6). Зміст слів ясний: якщо не відбулося духовного народження, якщо не отримані благодатні дари Духа Божого, то неможливо і наслідувати Царство Боже.

Звичай прикрашання храмів на Трійцю зеленими гілками і квітами зберігся ще від Давньозавітної Церкви, коли будинки та синагоги на П’ятидесятницю прикрашалися зеленню в пам’ять того, як на Синайській горі все цвіло і зеленіло в той день, коли Мойсей отримував скрижалі закону. І та кімната, в якій на апостолів зійшов Святий Дух, в той час, за загальним звичаєм, теж була прикрашена гілками та квітами. А ще гілки в цвіту нагадують нам про те, що під дією благодаті Божої душі людей розквітають плодами благочинств.

В народі свято Трійці відмічалося три дні, і було густо помішане з язичницькими обрядами.Перший день — це Зелена, або Клечальна неділя, другий — Клечальний понеділок і третій — Богодухів день.

В Зелену неділю треба було бути особливо обережними, тому що в цей день всіляка «нечисть» — мавки, русалки, потерчата — вважалися особливо небезпечними. На Зелену неділю дівчата гадали за допомогою вінків. Для цього потрібно було сплести два вінки — «чоловічий» і «жіночий» та пустити їх за водою. Якщо вінки зійдуться, то дівчина того ж року вийде заміж. В Зелену неділю треба сходити на кладовище пом’янути померлих родичів, обов’язково залишивши їм улюблені страви. Після цього влаштовувалися різноманітні гуляння зі скоморохами та рядженими.

В Клечальний понеділок після церковної служби освячують поля, щоб Господь захистив їх від граду і пожеж.

Третій, Богодухів день, більш за всіх святкували дівчата, влаштовуючи цікаві забави, наприклад, "водити Тополю". Суть її в тому, що серед групи дівчат вибирають найкрасивішу, яка і виконує роль Тополі. Потім цю красуню прикрашають вінками, та так, щоб її ніхто не впізнав. Разом із веселою громадою Тополя ходить по домах, а господарі мають їй щедро віддячити. В цей день також освячували колодязі.


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.